Zagłębie Lubin - Widzew 3:1

dem
W sobotę w 12. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Widzew przegrał z Zagłębiem Lubin 1:3. Przed sobotnim meczem obie drużyny w tabeli dzieliły tylko 2 punkty. Widzew zajmował 14 pozycję a Zagłębie 15.

W pierwszej połowie spotkania Zagłębie Lubin - Widzew stało na niskim poziomie i nie zapowiadało końcowego wyniku. Brakowało sytuacji do strzelenia bramki.

W 65 minucie meczu Eduards Visnakovs strzela głową gola dla Widzewa. Widzew prowadził z Zagłębiem przez 12 minut. Wyrównującego gola strzela dla Lubinian Adrian Błąd. Kolejna Bramka dla Zagłębia pada 3 minuty później. Cotra pokonuje Mielcarza po rzucie wolnym. Na trzecią bramkę kibuce Zagłębia nie musieli długo czekać. W 85 minucie meczu Mielcarz wybił piłkę pod nogi Piecha, który podał ją do Błąda. Zawodnik Zagłębia pokonał Mielcarza po raz drugi w sobotnim spotkaniu.

Pierwsza połowa nie zapowiadała emocji i czterech bramek, które padły w drugiej.