Każdej niedzieli tysiące Polaków uczęszcza do kościoła, żeby uczestniczyć we mszy świętej. Wielu wiernych wie, jak się zachować w Domu Bożym, ale część zapomina o zasadach kościelnego savoir-vivre. Zobacz najgorsze zachowania wiernych w trakcie mszy świętej. Czy też tak się zachowujesz i masz grzech na sumieniu? Kliknij w zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej.


Hallo

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pierdek (gość)

Jak chce mi się pierdnąć to pierdzą a co może mam czekać aż zbierze się więcej i mi wyrwie dziurę w boku

erst13 (gość)

Nie tak jak pisze wykonuje się znak krzyża (patrz m.in. wikipedia). Czoło, serce, lewe, prawe ramię Amen (katolocy i protestanci)

anty (gość)

Powinna być kara grzywny za pierdzenie w środkach komunikacji miejskiej, kościołach i innych miejscach publicznych, tak jak jest za palenie.

:-( (gość)

Właśnie dlatego nienawidzę chodzić na Pasterkę i siedzieć wśród nażartych do granic możliwości i nachlanych "wiernych", którzy potem wypierdują całą wigilijną kolację, bekają i czkają, a od niektórych wali dodatkowo wódą. Kościół zmienia się w tę noc w komorę gazową. Raz jednemu zebrało się nawet na rzyganie...

Barnaba (gość) (biblia.deon.pl)

Należy też pamiętać, że sam Chrystus powiedział, iż kto spożywa Jego Ciało, ma życie w sobie, kto zaś nie spożywa Ciała Syna Człowieczego i nie pije Krwi Jego, nie ma życia w sobie (por. J, 6, 53-54). Zatem to co nazywamy „chodzeniem do kościoła” wiąże się z życiem duchowym, które jest zapoczątkowaniem tutaj, na ziemi, życia wiecznego.

biblia.deon.pl (gość)

Budynek to budynek. Nie ma w nim nic z Domu Bożego bo:
Ewangelia Św. Jana: 4:21 Odpowiedział jej Jezus: «Wierz Mi, kobieto, że nadchodzi godzina, kiedy ani na tej górze, ani w Jerozolimie nie będziecie czcili Ojca. 22 Wy czcicie to, czego nie znacie, my czcimy to, co znamy, ponieważ zbawienie bierze początek od Żydów. 23 Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie.
oraz
1 List do Koryntian 3:16 Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was?

mt1033 (gość)

chciałem pójść na księdza ale zobaczyłem że uczą bardziej w szkole teologicznej jak manipulować masami i jest to biznes, niżeli jakaś osobista koneksja z Jezusem. Oni to wszystko udają i powtarzają po sobie, przez wieki dodając nieprawdziwe wierzenia, jak np: wniebowstąpienie Maryjne, ktorego nigdzie nie ma w piśmie i Maryja nie ma nic wspólnego z ofiarą jaką złożył Jezus za grzechy...naprawde, koscioł katolicki bardziej przypomina mi najwieksza sekte świata z szyldem "Jezus Chrystus" ale to nie jest koscioł Jezusa.

sj (gość)

A co lewackie media wiedzą o Mszy św? To tak jak w tym powiedzeniu: ubrał sie diabeł w ornat i na msze ogonem dzwoni. Już raczej piszcie o tym, na czym się znacie: o pochodach pierwszomajowych, czynach partyjnych czy przodownikach pracy socjalistycznej.