Krzysztof Mączyński też miał okazje strzeleckie

Krzysztof Mączyński też miał okazje strzeleckie (© fot. Krzysztof Szymczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po dwóch pierwszych meczach o Jakubie Koseckim było bardzo głośno, bo w każdym z nich zdobył gola. Z Piastem Gliwice i Wartą Poznań zagrał jednak słabiej, a przede wszystkim mniej skutecznie.

- To jest nienormalne, że wychodzimy na drugą połowę prowadząc 1:0 i szybko dostajemy dwie bramki - denerwuje się Kosecki. - Warta nic nie gra, strzela gole po kontrach. W takich sytuacjach odechciewa się grać. Jakbyśmy schodzili z wynikiem 5:0 na przerwę, to nikt nie miałby pretensji.

Młody piłkarz ŁKS uważa, że w zespole jest bardzo duży potencjał. - Mamy nadzieję, że się szybko pozbieramy i wywalczymy awans do ekstraklasy - dodaje.

Adrian Woźniczka, obrońca ŁKS mówi, że w niedzielę z meczu z Górnikiem Łęczna ełkaesiacy pokażą, że są dobrym zespołem. - Musimy się sami w sobie zmobilizować i za tydzień zagrać już dobrze w obu połowach. Tak musi grać klasy zespół - mówi Woźniczka.