Yared Shegumo zwycięzcą Biegu na Piątkę [FOTO]

Szymon Starnawski
Bieg na Piątkę [FOTO]
Bieg na Piątkę [FOTO] Szymon Starnawski
Zwycięzcą Biegu na Piątkę podczas 36. PZU Maratonu Warszawskiego został Yared Shegumo, który dystans 5000 m pokonał w 00:14:20. Na podium stanęli także: Artur Kern z czasem 00:14:35 oraz Bartosz Nowicki, który pokonał trasę biegu w 00:14:53.

36. PZU Maraton Warszawski na zdjęciach: Maraton Warszawski 2014: zobacz zdjęcia! [GALERIA]

Najszybszą kobietą była Karolina Pilarska, która na metę dotarła w czasie 00:17:08. Zaraz za nią na podium znalazły się Izabela Zaniewska z czasem 00:17:34 oraz Anna Gosk z czasem 00:18:10.