28 lutego zostanie otwarta wystawa klocków LEGO w Porcie Łódź. Z 1,5 mln klocków Lego powstały makiety najsłynniejszych budowli świata, modele pojazdów z Gwiezdnych Wojen, ułożono scenę z filmu Indiana Jones. Zwiedzający obejrzą też miniatury: Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki i modelu Boeinga 767, którym awaryjnie lądował kapitan Tadeusz Wrona. Największa w Polsce wystawa LEGO zostanie otwarta w piątek o godz. 16. W naszym konkursie możecie wygrać 20 biletów rodzinnych.

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Darek (gość)

Podobno teraz za zrobienie zakupôw w porcie łódź trzeba bedzie płacić za bilet w pn 8zl a w wekendy 15zl a w pozostalew dni powszednie jeszcze nie ustalono ,ale podobno po 10zl

3 (gość)

Ceny biletów to: w tygodniu 9 zł/os (godz. 10.00-14.00), 12 zł/os (14.00-20.00) i 8 zł/os (20.00-21.00) - proponuję stuknąć się dobrze w głowę !!!!

goosc (gość)

Z okazji premiery filmu, LEGO stworzyło 12 limitowanych zestawów LEGO MOVIE.
Dla kolekcjonerów nie lada gratką będzie kolekcja Minifigurek LEGO MOVIE:
http://www.planetaklockow.pl/pl/c/LEGO-MOVIE/113