(© Jakub Pokora)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek przed południem, w zakładzie przy ul. Technicznej 8/10 w Łodzi doszło do wypadku. 42-letni mężczyzna został poparzony kwasem siarkowym i walczy o życie.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 42-letni mężczyzna pracował przy zbiorniku z kwasem siarkowym i gdy odkręcał rurę, kwas się na niego wylał. Mężczyzna został dotkliwie poparzony.

Przetransportowano go śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Siemianowicach Śląskich.

Z budynku ewakuowano ok. 150 osób.

Więcej zdjęć: Mężczyzna poparzony kwasem siarkowym walczy o życie

Czytaj także

  Komentarze (15)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  IKAR (gość)

  Tylko duże odszkodowania od Pracodawców nauczą ich respektować przepisy BHP.
  www.twoje-odszkodowanie.pl

  drahtzug (gość)

  Stała się wielka tragedia dla naszego kolegi jego najblizszych, przestancie oceniac i pisac bzdury nie poparte prawdziwa wiedza!! Przyjdzie czas i winni poniosą tego konsekwencje.Najwazniejsze by nasz kolega odzyskał zdrowie!

  Compalowy (gość)

  Pozdrawiamy z ul. Technicznej 7. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia bo jesteśmy sąsiadami.

  www.compal-lodz.pl.tl

  Anonim (gość)

  Sam pracuje w tej firmie i wiem że wyższej półce się upiecze. Znałem chłopaka sympatyczny Marcin trzymaj się

  zlosliwiec (gość)

  Pod artykulem o smierci zyrafy jest kilkadziesiat wpisow. Pod informacja o ciezkim wypadku czlowieka - zaledwie kilka. No to widac, czyje zycie ceni sie wyzej w dziesiejszych czasach. Pieknie qrva, pieknie...

  anonim (gość)

  Rozumiem, że łatwo oceniać ludzi bez bliższej wiedzy na temat... ale polecam żeby oceniali tylko Ci którzy zapoznają się z zaistniałą sytuację (prokurator/policja) a nie osoby które pobierznie przeczytały tylko artykuł. Przede wszystkim szkoda chłopaka, życzę mu powrotu do zdrowia!!

  EOLSON

  Drahtzug Stein Łódź Sp. z o.o
  Zasady zasadami , żeby obniżać koszty bierze się ludzi z łapanki albo armię zaciężną z jakiegoś ['łorkserwisu] , przypadkowe osoby nie mają wyobraźni ile niebezpieczeństw może nieść praca w specjalistycznym zakładzie bez posiadania gruntownej wiedzy chemicznej .
  Poczekajmy na opinie policji/prokuratora a poszkodowanemu życzmy powrotu do zdrowia

  kruqldz (gość)

  Brak przestrzegania podstawowych zasad BHP, pracownik powinien miec maske ochronna na twarz, ktora by go ochronila oraz ubranie kwasoodporne. Ale jak wiadomo koszta w firmie trzeba ciac to granic mozliwosci. Teraz kierownictwo bedzie sie wypieralo i zgoni na pracownika, ze nie zalozyl stroju. a pewnie dzis stroj sie pojawi. normalne w firmach tego typu. Polska to piekny kraj absurdu.

  Topik (gość)

  pracował przy kwasie bez ubrania ochronnego? Co na to BHPowiec? A gdzie był w tym czasie przełożony pracownika? Zastanawiał się przy biurku na czym jeszcze można obciąć koszty? Dotychczas nikt nie zauważył nieprawidłowości? Musiało dojść do tragedii?