Na Wojska Polskiego w Łodzi pijany motocyklista potrącił pieszego Na Wojska Polskiego w Łodzi pijany motocyklista potrącił pieszego

(© kos)

Na ul. Wojska Polskiego w Łodzi doszło do wypadku. Pijany 23-latek jadący motocyklem, potrącił pieszego na przejściu dla pieszych. Mężczyzna miał w organizmie 1,7 prom. alkoholu.

Wypadek miał miejsce na ul. Wojska Polskiego. W czwartek, 11 czerwca ok. godz. 9:40, pijany motocyklista potrącił 60-letniego mężczyznę przechodzącego przez przejście dla pieszych.

23-letni motocyklista skręcał z al. Palki w ul. Wojska Polskiego. W tym samym momencie na przejście dla pieszych wszedł 60-letni mężczyzna. Oboje twierdzą, że mieli zielone światło – motocyklista do skrętu, a pieszy do przejścia.

23-latek nie zdążył zahamować na czas i potrącił 60-letniego mężczyznę. Pieszy na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Motocyklista miał we krwi 1,7 prom. alkoholu. Policja zatrzymała prawo jazdy 23-latka. Sąd zajmie się jego sprawą.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!