W środę przed południem na ul. Inflanckiej w Łodzi doszło do wypadku. Na skrzyżowaniu ul. Inflanckiej i Franciszkańskiej zderzyły się dwa samochody.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący volkswagenem wjechał na skrzyżowanie ul. Inflanckiej i Franciszkańskiej na czerwonym świetle. Doprowadziło to do zderzenia ze skodą octavią.

Ranne zostały dwie osoby podróżujące skodą. 10-letnie dziecko zabrano do szpitala im. M. Konopnickiej, a jego 36-letnią matkę do szpitala im. Barlickiego.

Więcej zdjęć: Wypadek na Inflanckiej. Matka z dzieckiem w szpitalu [ZDJĘCIA]

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mglodi (gość)

Witam. Jeżeli Ty lub ktoś z Twoich znajomych uległ wypadkowi będąc kierowcą, pasażerem, pieszym lub rowerzystą. PAMIĘTAJ należy Ci się odszkodowanie.
Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, rodzinom ofiar wypadków, osobom, którym Towarzystwo Ubezpieczeniowe odmówiło wypłaty odszkodowania lub wypłaciło kwotę nie adekwatną do zdarzenia. 793-567-780

Black (gość)

Nawet zdjęcia nie potrafi dziennikarzyna wstawić dobrego, lub nie odróżnia Skody Fabii od Octavii. Czy tak, czy tak poziom artykuliku żenujący.