Wypadek na trasie Górna w Łodzi. Zderzenie na skrzyżowaniu [ZDJĘCIA]

dem

Do wypadku doszło we wtorek na trasie Górna. Na skrzyżowaniu ul. Bartoszewskiego i Demokratycznej zderzyły się samochody.

Wypadek na trasie Górna. Zderzenie na skrzyżowaniu Bartoszewskiego - Demokratyczna. Poszkodowana została jedna z osób podróżujących mazdą.

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.03.2019, 06:23

Młody Proletariuszu, pomimo deficytu intelektualnego posiadasz instynkt samozachowawczy, dlatego pozostań tam gdzie jesteś i prokuruj niedorzeczne posty, za powyższe nie doświadczysz krzywdy fizycznej której tak się obawiasz.

14.03.2019, 19:02

Drogi Dobromile, ja chciałabym tak po łódzku tylko do UMŁ na jakiegoś dyrektora.Może na vice-prezydenta ale z tą flagą tęczową to boje się, że mi kibole zrobią kuku.

14.03.2019, 18:56

Młody Proletariuszu, skoro jesteś tak głupi żeby nie rozumieć, iż teraz synekury rozdziela inna partia, to znaczy że nadajesz się jedynie do roznoszenia ulotek bezadresowych.

14.03.2019, 18:10

Czy ktoś wie ile trzeba być w PO by dostać dobra robotę państwowa. Czy trzeba chodzić na wszystkie marsze poparcia i strajki oraz czy trzeba płacić składki . Nadmienię ze wujo pracował w ZOMO a mama jest w ZNP

13.03.2019, 22:25

Proszę nie używać w tekście nazwiska tego profesora bez matury, który jako jedyny wyszedł z Auschwitz główną bramą z uwagi na zły stan zdrowia. Zbyt niejednoznaczna to osoba aby go wspominać

13.03.2019, 19:10

do trudona.
trochę mniej płacą teraz niż wcześniej tusk z bandą,obecni nadwyżkę dali ludziom,a tamte złodzieje wszystko brali dla siebie to mieli więcej pieniędzy na hejt.chociaż na pejsbuku banda rudego folksdojcza całkiem dobrze prosperuje.

13.03.2019, 11:31

Do Trudon. Petenci nie klienci czekają przed twoim pokojem w UMŁ więc do roboty a nie w internatach siedzisz.

13.03.2019, 10:31

Ile teraz można zarobić od jedynie słusznej władzy z Warszawy, za wpisywanie komentarzy w necie? Czy trzeba wpisywać je pod wszystkimi artykułami - nawet takimi nie związanymi z polityką - czy można sobie wybrać? A może dostaje się listę od "oficera" prowadzącego? Żal patrzeć co Polacy dali z siebie zrobić :(

13.03.2019, 02:11

proponuję TRASA-ZDANOWSKIEJ. skrzyżowanie ul.tuska z ul.bieńkowskiej,przedłużenie ul.junckera i ul.cimoszewicza z dojazdem do skrzyżowania ulic biedronia i rabieja.

12.03.2019, 18:55

Ta władza to tylko czeka by jakąś drogę przemianować na geremka czy urbana chcieliby stalina i putina co zrobić trzeba opuścić to miasto.Czekam na ulicę breżniewa przecież się tak zasłużył dla tego miasta

12.03.2019, 16:09

Do Kol
Skrzyżowania z sygnalizacją są najgorsze, bo generuja korki i najniebezpieczniejsze. I obyś nigdy nie miał wypadku na takim skrzyżowaniu. Tam powinno być skrzyowanie bezkolizyjne bo jest miejsce. No ale nie za tej władzy.

12.03.2019, 14:27

Jest sygnalizacja i jeszcze mają problem. Prawo jazdy chyba za jajka.