(© Jarosław Kosmatka)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W poniedziałek rano na skrzyżowaniu ul. Sterlinga i Jaracza w Łodzi doszło do wypadku. W wyniku zdarzenia drogowego 3 osoby zostały poszkodowane, w tym jedna trafiła do szpitala.

Na skrzyżowaniu ul. Sterlinga i Jaracza zderzyły się volkswagen transporter i citroen xsara picasso. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca citroenem kobieta jechała ul. Sterlinga w kierunku ul. Północnej. Na skrzyżowaniu z ul. Jaracza nie zatrzymała się przed znakiem STOP i zderzyła się z volkswagenem, który uderzył jeszcze w latarnię.

Ranny kierowca volkswagena został odwieziony do szpitala. Dwie inne osoby zostały przebadane na miejscu, nie wymagały jednak hospitalizacji.

Więcej: Wypadek na Sterlinga/Jaracza. Ranni [ZDJĘCIA+FILM]

Czytaj także

  Komentarze (18)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  rrr (gość) (Olga)

  Najpierw narzekasz, ze statystyką można manipulować, a potem sama się na wartości statystyczne powołujesz. Eh te kobiety.

  z ostatniej chwili (gość) (Olga)

  Z nieustalonych jak na razie przyczyn, 26-letnia kobieta siedząca za kierownica opla, zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Samochodem podróżowały cztery osoby. Śmierć na miejscu poniosła siedząca z przodu 2012-10-22 18:05:59 Biała pod Sulejowem

  Topik (gość) (Olga)

  http://lublin.naszemiasto.pl/artykul/918029,wypadek-na-unii-lubelskiej-zginela-21-latka,id,t.html oto link do wiadomości która akurat znajduje się obok. Niestety wypadek śmiertelny spowodowany przez kobietę. Myślę że zarówno jedna jak i druga grupa powodują wypadki. Uwagę zwraca tylko fakt że coraz częściej słychać jednak o kobietach powodujących te tragedie. I dlatego uważam że nie można mówic że kobiety jeżdżą bezpieczniej. Jaki odsetek mężczyzn nie powinien siadać za kółkiem? Może 20-25 %?

  Olga (gość) (Topik)

  50% ach ta statystyka... pozwala interpretować stosownie do okoliczności. A czy zastanawiałeś się jaki odsetek mężczyzn nie powinien "siadać za kółkiem" ? Jaki odsetek mężczyzn powoduje wypadki i to wypadki gdzie są śmiertelne ofiary a samochody nadają się do kasacji ?

  Topik (gość) (Olga)

  Ależ nie prawda Olgo. Kierowca lubi kobiety. Często jednak można wyczytać na tym forum że kobiety jeżdżą bezpiecznie. W co wątpię. Moim zdaniem około 50 % kobiet nie powinna zasiadać za kółko. Natomiast około 5 % kobiet jeździ lepiej niż przeciętny facet. W ostatnich latach coraz więcej kobiet zdobywa prawko i coraz więcej z nich zaczyna jeździć na podwójnym gazie oraz po narkotykach.

  Ja staram się przemawiać kobietom do rozsądku, w ten sposób. (gość) (Olga)

  Szkoda tylko, że efekty tych starań - mizerne. Mogę zresztą paść na kolana i błagać: nie zabijajcie nas!

  I po co ta sensacja? (gość) (Tomasz)

  Albo robią sensację z powodu pijanego biskupa. W końcu rozbił swoje auto i miał tylko ponad 2,5 promila, co na biskupa, to nie jakiś rewelacyjny wynik.

  Tomasz (gość)

  Robicie wielkie halo z tego, że kobieta spowodowała wypadek a jak mężczyzna w kogoś wjechał to już nie? Bo co? Bo to norma, że faceci się rozbijają! A w przypadku kobiet to rzadkość, dlatego robicie sensację!

  statystyk (gość)

  emancypacja i równouprawnienie kobiet doprowadziło tylko do jednego....zwiększenia liczby wypadków drogowych.