We wtorek, ok. godz. 21, na ul Rzgowskiej w Łodzi doszło do wypadku. Warszawska taksówka zderzyła się z toyotą. Poszkodowana została jedna osoba.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Rzgowskiej i Kolumny w Łodzi. Kierowca toyoty jechał ul. Rzgowską i na skrzyżowaniu z ul. Kolumny chciał skręcić w lewo.

W tym samym czasie, z przeciwległej strony, jechała taksówka z Warszawy. Kierowca wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i w efekcie zderzył się z toyotą.

Dwie osoby z toyoty miały problem z wydostaniem się z rozbitego pojazdu. Musieli im pomóc strażacy. Jedna pasażerka została przewieziona do szpitala.

Wypadki

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tw bolek (gość)

A podobno to Uber jeździ kiepsko. Jak wąsate złotówy wytłumaczą ten wypadek kolegi po fachu?

łodzik (gość)

al. Włókniarzy/ Limanowskiego , Aleksandrowska/ Traktorowa notorycznie wjeżdżają na czerwonym tylko patrzeć jak będzie wypadek, powinni zrobić lewoskręt przy Aleksandrowskiej, przejechanie tego skrzyżowania normalnie graniczy z cudem !!!

kłamczucha wyborcza (gość)

W latach 2006-2015 Bogdan Borusewicz z PO z tytułu nagród oraz ekwiwalentów za niewykorzystany urlop i odprawy emerytalnej otrzymał ponad 600 tys. zł.