Taksówkarz potrącił rowerzystę na Piłsudskiego. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do potrącenia rowerzysty doszło we wtorek 12 września na Piłsudskiego w Łodzi.

Rowerzysta jechał rowerem miejskim aleją Piłsudskiego z Widzewa w kierunku Centrum. Na przejeździe rowerowym ze Szpitalną został potrącony przez taksówkę. Kierowca taksówki był trzeźwy. Ranny rowerzysta został odwieziony do szpitala.

Z regionu

Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kolarz (gość)

Coś czuję, że ten rowerzysta puści taryfiarza z torbami. Pewnie dostanie się też miastu, że rowery nie są pancerne

cyklista (gość) (Rowerzysta)

Popieram. Ja też jeżdzę z kamerką a naruszenia przepisów przez kierowców przekazuję odpowiednim służbom. Każdy rowerzysta powinien pomykać po mieście z kamerką!!!

cyklista (gość)

Mam nadzieję, że taryfiarz straci prawo jazdy i zapłaci rowerzyście sowite odszkodowanie. Takie typy muszą być eliminowane, bo to potencjalni mordercy rowerzystów. Trzeba coś z tym zrobić bo dziś rankiem kolejny głąb rozjechał rowerzystkę na ścieżce rowerowej na Piłsudskiego naprzeciwko palmiarni

rafał (gość)

co to ma być? co ma zdarzenie w Łodzi wspólnego z Bełchatowem? nie macie już o czym pisać? żenada

ali (gość)

Czemu ten materiał jest w bełchatów.naszemiasto? Bo też mamy ulicę Piłsudskiego?
Czy już wg Was nic w Bełchatowie się nie dzieje? Właśnie dzięki temu zdobywa klientów nowy portal lokalny... :-(

piotrek (gość) (Rowerzysta)

I bardzo słusznie, Jestem kierowcą ale uwazam ze prowadzenie kazdego pojazdu wymaga wyobrazni od kazdego uczestnika ruchu, przewidywanie i zasada ogranczonego zaufania chroni życie. W tym wypadku wine ponosi tylko i wyłacznie kierowca taxi, przejazd przez drogi rowerowe to nie żadna nowość i dzis każdy kto prowadzi w miescie samoxhód musi wiedzieć do jakiej drogi sie zbliża, skoro widzi znak stop lub dojazd do drogi z pierszenstwem i reagije to dlaczego lekceważu znak przejscie dla pieszych i droga rowerowa? Skąd sie to bierze ze tamte znaki działaja a te sa lekcewazone. ? jEZDZE JUZ WIELE WIELE LAY AUTEM ALE TEZ PRZEZIEZ JESTEM PIESZYM I ROWERZYSTĄ NA SCIEZCE ROWEROWEJ TEZ i tylko przewidywanie zachowanie rozwagi daje efekt dobrej jazdy, jak przechodze na przejsciu dla pieszych to choc mam to niby piersdzensywo nie pcham sie jak ciele pod koła auta bo po co, dla satysfakcji, tak samo rowrzysci coz tego ze masz pierszenstwo na scizce skoro w konfrontacji z autem polegniesz zachowaj ostrożnośc upewnij sie ze bezpiecznie przejezdzasz droge może masz dla kogo życ?

Rowerzysta (gość)

ok zwalniać przed przejazdem i nagrywać kto łamie przepisy i filmik do odpowiednich organów przesłać.

Dobromił (gość) (Adi)

Nie wiedziałem, ale jak widzę niektórych naprawdę bardzo leciwych staruszków to mocno powątpiewam w uczciwość tych badań lekarskich. Natomiast od bardzo wielu lat obserwuję fatalną jazdę taksówkarzy. Najgorsza jest rutyna.

TfB (gość)

Przyznam że i tak jestem zdziwiony że wypadków jest tak mało. To jak jeżdżą użytkownicy roweru miejskiego to jest co najmniej głupota. Nie wszyscy oczywiście ale duża część użytkowników myśli że razem z rowerem dostają tryb nieśmiertelności.
Według mnie przy rejestracji użytkownika roweru trzeba by zmusić ludzi żeby jakiś test zaliczyć albo pokazać ubezpieczenie. Sam nie wiem.
I teraz jeszcze te wózki bagażowe. Oj będzie się działo.