W czwartek, ok. godz. 23, na skrzyżowaniu ul. Brzezińskiej i Zjazdowej w Łodzi doszło do wypadku. Pijany kierowca wjechał pod ciężarówkę. Ranne zostały dwie osoby.

Jadący ul. Brzezińską samochód ciężarowy chciał skręcić w ul. Zjazdową. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zatrzymał się on na lewym pasie i przepuszczał samochody jadące z przeciwka. Jeden z nich niestety go nie ominął. Jadący z przeciwka mercedes uderzył w przód ciężarówki.

Kierowcą mercedesa okazał się 24-letni mężczyzna. Był pod wpływem alkoholu. Najprawdopodobniej nie miał również zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Ranny 24-latek został odwieziony do szpitala. Obrażeń doznała także jadąca z nim 35-letnia kobieta. Ona również trafiła do szpitala.

Policja ustala okoliczności wypadku.

Więcej zdjęć: Wypadek na Brzezińskiej. Pijany kierowca wjechał pod ciężarówkę [ZDJĘCIA+FILM]

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

na zdrowie! (gość)

statystycznie to trzeźwi są sprawcami największej ilościowo i procentowo liczby wypadków. Stąd wniosek aby zakazać jazdy na trzeźwo

bo tobie nie dopisują minusów (gość) (Topik)

co wielokrotnie już zauważyłem - klikam ja tobie na minus a tu nadal masz tyle minusów ile miałeś; klikam ja ci na plus - i przybywa ci plus. jesteś podstawionym agentem - taki wniosek.

weź koło i rąbnij się w czoło (gość) (Topik)

dlaczego tylko pasażerkę karać? Jeszcze może rodziców że spłodzili pijaka za kółkiem. Już 24 lata wcześniej mogli to przewidzieć

POpapraniec (gość)

a bo to raz jechało sie nawalonym. Grunt że nic śę nie stało. A wy cwaniaczki? No niech znajdzie się choć 1 co nigdy nie jechał nawalony lub na kacu to ma prawo wyrażać opinie!

KierowcaProfessional (gość)

Kolejna nagonka na Kierowców! To jest niemożliwe aby Kierowca Samochodu Osobowego dokonał takiego czynu!! Przecież Kierowca przechodzi kurs na Prawo Jazdy i Egzamin na Prawo Jazdy, dzięki czemu jest doskonale przygotowany do jazdy po drogach! TEN kierowca na 100% miał opłacone OC i podatek drogowy więc nie jest możliwe aby mógł dokonać tego wypadku! Kierowców po zdanym Egzaminie na Prawo Jazdy cechuje ODPOWIEDZIALNOŚĆ I SZACUNEK DLA ŻYCIA INNYCH KIEROWCÓW! Policja powinna sprawdzić PRAWDZIWE okoliczności tego wypadku! Jest bardzo możliwe że ten manewr był wynikiem gwałtownego wyjechania rowerzysty na przejście dla pieszych albo obecnością rowerzytów i pieszych na chodniku! Karać rowerzystów za jazdę po przejściach dla pieszych! Karać rowerzystów za brak pasów bezpieczeństwa! Karać rowerzystów za jazdę po pijanemu! Karać pieszych za gwałtowne wchodzenia na przejście dla pieszych! PRZESTAĆ karać kierowców za nadmierną prędkość, jazdę po pijanemu! KARAĆ KIEROWCÓW przepuszczających pieszych i rowerzystów na przejazdach rowerowych i przejściach dla pieszych!!!! Niech będzie w końcu płynna jazda w mieście a nie ciągłe zatrzymywanie się bo jakiś pasożyt chce przejść!

i czytam i patrzę i .... ? (gość)

Kolejny raz WIELKI SZACUN dla autora artykułu.
Mam tylko jedno pytanie. Czy Star w którego uderzył Mercedes to ten MAN ze zdjęcia?
Pozdrowienia i duuużo awansów w karierze zawodowej ;)

Topik (gość)

przed sąd powinni postawić zarówno 24 latka jak i jego pasażerkę. Jego za prowadzenie po alkoholu a ją za przyzwolenie i nie powiadomienie o przestępstwie. Dobrze chociaż, że za cel wybrał sobie ciężarówkę a nie samochód osobowy ponieważ rannych mogłoby być więcej osób.