(© arch. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kryminalni z I Komisariatu zatrzymali mężczyznę, który ukradł torebkę w pubie.

Do kradzieży doszło wieczorem 25 września 2012r w jednym z pubów przy Al. Kościuszki. Sprawca zabrał wiszącą na krześle torebkę należącą do młodej łodzianki i opuścił lokal. W skradzionej torebce były dokumenty pokrzywdzonej, kosmetyki i pieniądze. Sprawą zajęli się kryminalni z I Komisariatu, którzy przeanalizowali zebrany materiał dowodowy, w tym nagrania z monitoringu w lokalu. Okazało się, że moment kradzieży torebki został zarejestrowany przez kamerę.

Dzięki znajomości środowiska przestępczego policjanci wytypowali potencjalnego sprawcę kradzieży. Los sprawił, że wytypowany mężczyzna pojawił się w tym samym pubie 14 października 2012r około godz.14.00. Byli tam również policjanci prowadzący sprawę kradzieży i zatrzymali 28-letniego łodzianina. Mężczyzna był wcześniej notowany w związku z kradzieżą. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/Informacja prasowa policji/

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

konsument (gość)

Jestem pracownikiem f-my ochrony Konsalnet. Byłem na tej interwencji i to wszystko działo się 13 października i o godzinie 22:30. Policja co pierwsze zrobiła to, to że mamy przepracować auta bo zajmujemy pas. Zatrzymała go w lokalu ale prosiła nas o pomoc.

ja (gość)

A nie prawda! Pracownicy ochrony zatrzymali złodzieja i przekazali policji. Byłem tam i widziałem. Brawo policja.

Komisarz Aleks (gość)

"Dzięki znajomości środowiska przestępczego policjanci wytypowali potencjalnego"
Chyba dzieki znajomosci ZE srodowiskiem przestepczym...ale to nie dziwi :) normalka w Policji