(© Łukasz Kasprzak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Centrum handlowe Unicity, czyli dawny Uniwersal, zostanie otwarte na przełomie listopada i grudnia. Zbudowany w 1967 roku gmach został gruntownie przebudowany i zmodernizowany.

Na trzech piętrach Unicity powstanie galeria handlowa z artykułami do wyposażenia wnętrz (m.in. z meblami, kafelkami, kaloryferami, podłogami, wykładzinami oraz asortymentem łazienkowym). Na parterze dawnego Uniwersalu znajdą się kawiarnia, restauracja, cukiernia, sklep ogólnospożywczy, delikatesy mięsne, drogeria, placówka banku i siedziby operatorów sieci komórkowych.

Jak informuje przedstawiciel inwestora Ryszard Zatorski, prezes MW Real prowadzącej remont budynku, Umicity zostało już skontrolowane przez staż pożarną i sanepid. Obecnie kompletowana jest dokumentacja niezbędna do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Gdy pozwolenie zostanie wydanie, lokale w Unicity zostaną przekazane najemcom, którzy przystosują powierzchnię do własnych potrzeb.

Czytaj także

  Komentarze (8)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ktos (gość)

  "Gdy pozwolenie zostanie wydanie, lokale w Unicity zostaną przekazane najemcom, którzy przystosują powierzchnię do własnych potrzeb."

  No to fajnie, ale jakim najemcom? Może szanowny Inwestor by się nimi pochwalił, chyba że ich nie ma.

  aspiryna (gość)

  Powodzenia ! Łódź czeka na każdą udaną inwestycję! Co do nazwy... cóż gospodarka się globalizuje nawet w Łodzi - to tak jak obrażać się na nieładną pogodę.

  łodzianin (gość)

  Stary dobry UNIWERSAL,to już przeszłość.Pamiętam jego otwarcie,jeszcze jako smarkacz.

  chłodnym okiem (gość)

  Unicity nie jest dobrą nazwą handlową.

  Powinien zostać Uniwersal. On zawsze się będzie kojarzył z tym miejscem.

  Ale jaki właściciel, takie city.

  r (gość)

  no właśnie - wymyślcie tylko jakiś parking i już po sprawie. bez parkingu będzie to w dalszym ciągu tylko uniwersal...