Princewill Okachi jest ważnym punktem drużyny Widzewa

Princewill Okachi jest ważnym punktem drużyny Widzewa. (© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Po wspaniałym początku sezonu w T-Mobile Ekstraklasie piłkarze Widzewa zaliczyli dwie pod rząd porażki po 1:3. Szczególnie druga porażka, z Pogonią Szczecin w Łodzi, popsuła humory piłkarzom i kibicom.

Niewątpliwie piłkarze Widzewa są rozczarowani po porażce z Pogonią Szczecin, ale pretensje mogą mieć wyłącznie do siebie. Pogoń wcale nie zagrała bardzo dobrego spotkania. Szczecinianie wypunktowali Widzew za pomocą prostych środków, nie zaś wyrafinowanej taktyki.

Jeżeli piłkarze Widzewa chcą w najbliższym czasie uniknąć podobnych rozczarowań, muszą bardziej unikać prostych, własnych i niewymuszonych błędów. Takich, jakie w niedzielne popołudnie popełnili chociażby Adam Banasiak przy pierwszym oraz Łukasz Broź przy trzecim golu.

* * * * *


W środę piłkarze Widzewa trenowali dwa razy - na bocznym boisku oraz na siłowni. W międzyczasie przeszli cykliczne badania medyczne.

Przez cały czas nieco lżej ćwiczą boczny obrońca Jakub Bartkowski oraz napastnik z Białorusi Aleksandr Lebiediew. Na ich powrót do zdrowia niecierpliwie czeka trener Mroczkowski, który chciałby skorzystać z ich usług już w najbliższej kolejce.

W piątek i w sobotę przed południem szkoleniowiec Widzewa zaplanował po jednym treningu. Prawdopodobnie w czasie weekendu piłkarzy Widzewa czeka gra wewnętrzna.

Czytaj także

  Komentarze (34)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Widzewiak (gość)

  no właśnie o żydach przestali pisać to już za nich to nawet redaktorom nie płacą ???
  niedługo tego ścierwa już nie będzie w Łodzi

  fo my teraz zrobimy (gość)

  nie ma artykułu o łks??
  czyżby się dokonało??
  łks już nie ma????????????????????????????????

  1910 (gość)

  o łks nic nie pisza juz nawet, chociaz gral w weekend, za to o widzewie wola napisac, chociaz jest przerwa ekstraklasy hahaha

  RTS 1910 (gość)

  fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/01b3df62c12c0b88.html

  fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/615c786bc5bcac60.html

  ZAORAĆ widzewu (gość)

  zaorać ten śmieszny widzewski klubik i postawić cmentarz żydowski.MY ŁODZIANIE NIE CHCEMY WIĘCEJ SŁYSZEĆ O TYM klubiku DOŚĆ!!!!!

  ŁKS FANATIX (gość)

  Paweł spoko, tylko nie pisz tutaj, bo widzewioki mogą szydzić z naszego związku. Kocham Cię i lubię jak głęboko we mnie wchodzisz. Do zobaczenia w nocy, jak wrócisz z bytomia. Lubię jak jesteś spocony, ahh.