Widzew Łódź zagrał z libijską drużyną Al Alhy Trypolis [WYNIK]

Paweł Hochstim, (opr. ŁC)
Paweł Łacheta / archiwum
We wtorek 27 stycznia Widzew Łódź rozegrał mecz z libijskim klubem Al Ahly Trypolis. Piłkarze prowadzeni przez Wojciecha Stawowego przegrali z mistrzem Libii 1:2. Gola zdobyli w 70 minucie meczu dzięki rzutowi karnemu Krystiana Nowaka.

Dla libijskiej drużyny gole strzelili Mohamed Soleh i Moaid Alafi. Łodzianie zdobyli punkt w 70 minucie za sprawą Krystiana Nowaka, który trafił do bramki w rzucie karnym za faul na Maksymilianie Rozwandowiczu.

W barwach Widzewa Łódź grają już : Matko Perdijić, Damian Lenki i Marcin Cabaj. Możliwe, że do zespołu Wojciecha Stawowego dołączy też Tomasz Lisowski, o którego klub wciąż się ubiega. Pomocnikiem trenera jest 28-letni Edgar Bernhardt.

Widzew Łódź - Al Ahly Trypolis 1:2