Widzew Łódź vs Legia Warszawa (relacja minuta po minucie)

Piłkarze Widzewa Łódź grają dzisiaj z Legią Warszawa. Zapraszamy ...
Piłkarze Widzewa Łódź grają dzisiaj z Legią Warszawa. Zapraszamy ... Robert Zwoliński
Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali z Legią Warszawa 1:1. Zobaczcie jak relacjonowaliśmy to spotkanie na żywo.
DERBY ŁODZI 2012: ŁKS Łódź vs Widzew Łódź - przypomnij sobie, co się działo

Piłkarze Widzewa Łódź zmierzą się dzisiaj (14 kwietnia) u siebie z Legią Warszawa. Faworytem w tym spotkaniu będą bez wątpienia przyjezdni. "Wojskowi" liderują tabeli T-Mobile Ekstraklasy i są głównym kandydatem do tytułu Mistrza Polski. Widzewiacy po zapewnieniu sobie utrzymania prezentują się o wiele słabiej i przed trwającą kolejką zajmowali 10. miejsce.

Dzisiejszy mecz, to przede wszystkim wyjątkowe spotkanie dla kibiców. Starcia pomiędzy tymi rywalami określane są mianem hitowych, chociaż od kilku lat brakuje w nich efektownych pojedynków. W latach 90. meczami widzewiaków z legionistami interesowała się jednak cała futbolowa Polska. Czy dzisiaj zawodnicy nawiążą do tamtych czasów? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Widzew Łódź - Legia Warszawa.

Widzew Łódź - Legia Warszawa
(Wynik końcowy)
1 : 1 (1:1)

Bramki: 0:1 M. Kucharczyk (22. min.)**
1:1 R. Matusiak (39. min., karny)**

M. Mielcarz - J. Bartkowski, U. Ukah, J. Bieniuk, Ł. Broź, M. Rybicki (53. P. Okachi), M. Panka, Bruno Pinheiro (64. M. Ben Dhifallah), H. Abbes, M. Kaczmarek, R. Matusiak (82. M. Stępiński)
D. Kuciak - A. Jędrzejczyk, D. Choto, I. Astiz, J. Wawrzyniak, N. Novo (46. M. Żyro), J. Gol, M. Radović, I. Vrdolijak (82. I. Blanco), M. Kucharczyk (71. M. Kucharczyk), D. Ljuboja

Żółte kartki: Abbes, Kaczmarek, Panka (Widzew) Wolski, Radović, Astiz, Gol (Legia)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1. Później zapraszamy do obejrzenia foto- i wideorelacji z dopingu kibiców i przeczytania pomeczowych wypowiedzi.
90'+4 Ben Dhifallah urywa się obrońcom, ale na 30 metrze od własnej bramki uprzedza go Kuciak. Tunezyjczyk mocno ucierpiał w tej sytuacji.
90'+2 Znów przepcyhanki. Tym razem po zółtej dla Gola, Astiza oraz Panki
90'+1 Znów Stępiński wychodzi sam na obrońców, ale zaplątał się z piłką.
90' Żółte kartki dla Ukaha i Radovicia za przepychanki. Sędzia dolicza 4 minuty.
89' Ben Dhifallah z 5 metrów trafia w Kuciaka... A mógł mijać do lewej nogi
87' Wolski dostaje żółtą kartkę. Na murawie leży Panka.
86' Stępiński wychodzi sam na 3 obrońców, ale nie dał rady minąć Jędrzejczyka - młody widzewiak nie wiedział jednak jak zagrać.
82' Ismael Blanco wchodzi za Vrdoljaka. Zmiana również w Widzewie - Mariusz Stępiński za Matusiaka.
79' Gol dla Legii, ale sędzia liniowy pokazuje spalonego. Radość Radovicia byłą przedwczesna.
75' Kapitalna akcja łodzian! Podanie na prawe skrzydło przejął Broź i szybko przerzucił na lewą stronę na 17 metr od bramki Legii. Kaczmarek huknął z powietrza, a futbolówkę zmierzającą do siatki w ostatniej chwili wybił na róg Kuciak.
71' Rafał Wolski zmienia Kucharczyka.
67' Oprawa kibiców Widzewa, na jednym transparencie widnieje napis "I nigdy się nie poddawaj, bo zasady są ważniejsze od prawa". Fani pod zegarem odpalili też kilka rac.
64' Mehdi Ben Dhifallah zmienia Bruno.
60' Żółta dla Kaczmarka za spóźniony wślizg.
58' Matusiak psuje niezłą kontrę widzewiaków. Wcześniej dobrze podłączył się Panka, który powrócił w tym spotkaniu po kontuzji.
56' Ljuboja strzela z wolnego z ok. 27 metrów, ale lekko i do tego w mur.
53' Zmiana w Widzewie - Princewill Okachi wchodzi za Rybickiego.
52' Wzmaga się doping łódzkich kibiców. Czy piłkarze nabiorą wiatru w żagle?!
49' Bardzo dobre zagranie Kucharczyka, który najpierw minął Bartkowskiego, a później wycofał do Radovicia. Serba w ostatniej chwili zablokował Bieniuk.
46' Rozpoczęła się druga połowa. W Legii jedna zmiana - za Novo wszedł Michał Żyro.
Koniec I połowy. Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1.
45' Sędzia przedłuża pierwszą połowę o minutę.
42' Żółta kartka dla Abbesa za faul w środku boiska.
Matusiak strzelił w prawy, dolny róg bramkarza, a Kuciak rzcił się w drugą stronę.
39' GOOOL! MATUSIAK! 1:1
38' Karny dla Widzewa! Faulowany Kaczmarek!
33' Kaczmarek znowu lewą stroną, minął dwóch rywali i dośrodkował. Świetnie nabiegł Broź i strzelił głową, jednak Kuciak w ostatniej chwili wybił piłkę do boku.
30' Widzewiacy próbują atakować, ale niewiele z tego wynika. Warszawianie cofnięci, wyczekują na kontry, a piłka więcej lata w powietrzu niż toczy się po murawie.
25' Mocny strzał Kucharczyka z wolnego z ok. 30 metrów, Mielcarz wybija przed siebie, ale daleko.
Kucharczyk zdobył bramkę z 7 metrów, strzałem lewą nogą przy prawym słupku Mielcarza. Asysta Wawrzyniaka. Obrońcy Widzewa próbowali zastawić pułapkę ofsajdową, ale Kucharzyk wbiegł z "drugiej linii".
22' Gol, 0:1. Michał Kucharczyk
21' Groźnie w polu karnym Widzewa. Kończy się tylko rzutem rożnym.
20' Kaczmarek ucierpiał w starciu z Vrdoljakiem, ale będzie w stanie grać dalej.
18' Gol potężnie z 30 metrów - Mielcarz przerzuca nad poprzeczką.
17' Kolejny róg dla Legii, ale łodzianie wybijają. Od kilku minut przewagę mają goście.
13' Novo w poprzeczkę! Hiszpan dostał dobre podanie w pole karne z prawej strony od Jędrzejczyka i strzelił. Mielcarz miał jednak szczęście.
10' Broź prawą stroną, świetny przerzut na lewe skrzydło do Kaczmarka. "Kaka" próbował nawinąć Jędrzejczyka, ale strzelił w legionistę.
9' Dobre podłączenie się Kaczmarka lewą stroną, ale zabrakło ostatniego podania.
7' Pierwszy rzut rożny dla Legii. Musiał wybijać Ukah, którego naciskało dwóch legionistów.
4' Kąśliwe dośrodkowanie z rzutu wolnego Kaczmarka. Kuciak łapie jednak piłkę.
1' O godzinie 18.00 sędzia Dawid Piasecki dał sygnał do rozpoczęcia meczu. Zaczęli gospodarze, którzy w pierwszej połowie atakuję w stronę bramki pod zegarem.
17.37 - Jesteśmy już na stadionie. Szykuje się dzisiaj prawie komplet publiczności. Piłkarze na razie rozgrzewają się jeszcze na murawie. Za chwilę podamy pierwsze składy obu drużyn.
Godzina 11.00 - Do rozpoczęcia meczu pozostało 7 godzin. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania Widzew Łódź - Legia Warszawa.