Widzew - Dolcan Ząbki 4:2. Pierwsze zwycięstwo łodzian w sparingu

pas (opr.wm)
Widzew wreszcie odniósł pierwsze zwycięstwo w sparingu. Łodzianie szykujący się do startów w I lidze, pokonali Dolcan Ząbki 4:2.

Sobotni mecz był podzielony na cztery kwarty po 30 minut. W trzech wyraźnie przeważał Widzew. Łodzianie mogli wygrać wyżej, ale Mroziński nie wykorzystał rzutu karnego.

Widzew - Dolcan Ząbki 4:2

Gole: 1:0 - Wrzesiński (23), 1:1 - Łuszkiewicz (34, karny), 2:1 - Broź (37, karny), 3:1 - Warchoł (46), 3:2 - Mikita (70), 4:2 - Przybył (104)

Widzew: Krakowiak - Czapliński, Augustyniak, Pidvierny, Del Toro - Wrzesiński, Kasperkiewicz, Mroziński, Broź, Kwiek - Warchoł.oraz Frąckowiak, Kozłowski, Sołtysik, Kasperkiewicz, Ławniczak, Rybicki, Grunt, Przybyła, Kasprzak.

W meczu nie wystąpili Patryk Wolański i lekko kontuzjowany Krystian Nowak. Podobno Wolański ma zostać sprzedany do zagranicznego klubu, podobnie jak Patryk Stępiński, który wyjechał na testy do Huddersfield - przedstawiciela angielskiej Championship.

W meczu z Dolcanem zagrało kilku testowanych zawodników m.in. Michał Przybyła czy Constantin Del Toro. Zdaniem trenera Widzewa testowani zawodnicy spisali się dobrze.