(© Po staremu)

W czwartki Fundacja "Po Staremu" organizuje naukę tańców tradycyjnych. W nadchodzący czwartek (9 lutego) grupa zaprasza także na powarsztatowy "potańc" w pubie Z Innej Beczki.

Na cotygodniowe warsztaty taneczne może przyjśc każdy, kto w luźnej, serdecznej atmosferze chciałby nauczyć się tradycyjnych tańców polskich (i nie tylko!), takich jak mazurek czy polka. Zajęcia przygotowują do imprez z muzyką tradycyjną. Członkowie "Po staremu" zachęcają do śmiałości - spotkania są otwarte, dołączyć można w każdej chwili, nie oglądając sie na wiek czy stopień zainteresowania poszczególnych uczestników.

W trakcie warsztatów gra muzyka na żywo.

Na sali obowiązuje zmiana obuwia.

Prowadzący: Jacek Lewandowski
Składka na salę: 5 zł/os.
ŁDK, ul. Traugutta 18, start godz. 19
Sala 221

Po warsztatach w pubie Z Innej Beczki odbędzie się potańc, na który zaproszeni są zarówno uczestnicy warsztatów, jak i wszyscy zainteresowani ; ). Tańczącym towarzyszyć będzie oczywiście tradycyjna muzyka wykonywana na żywo.

czwartek, 9 lutego
Z Innej Beczki, ul. Moniuszki 6, start godz. 21:15

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!