W sobotę nocne zakupy w Manufakturze

W sobotę nocne zakupy w Manufakturze. Do wygrania wakacje w Zanzibarze (© Wojciech Markos Markiewicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotnią noc w Manufakturze będzie można zrobić zakupy z rabatem sięgającym nawet 90 procent pierwotne ceny. Dodatkowo można także wygrać wakacje marzeń lub bony na zakupy, zaproszenia do restauracji.

Nocne zakupy w Manufakturze rozpoczną się w sobotę o godz. 21 i potrwają do północy.

Od 20 do 30 procent zniżki proponują salony: Americanos, Big Star, Lee Cooper, Top Shop, Tatuum, C&A, Esprit, Cotonfield, Reserved.

W KappAhl ceny przy kasie obniżane są o 25 procent na wszystko, a Carry obniża o połowę ceny wybranych modeli z kolekcji wiosennej.

W sklepie Saturn to klienci będą sami negocjować wysokość rabatu. Także o 1/4 ceny spadną w sobotnią noc w sklepie z bielizną skandynawską Change Lingerie.

Każdy, kto od początku marca wydał w sklepach Manufaktury przynajmniej 100 złotych, może wziąć udział w losowaniu tygodniowych wakacji na Zanzibarze dla dwóch osób z biurem Itaka. Opłacone są: przelot, zakwaterowanie w ekskluzywnym hotelu z opcją all inclusive, opieka rezydenta i ubezpieczenie.

Paragony, pobrane najpóźniej o godz. 23 w dniu losowania, należy zamienić na losy w punkcie informacyjnym galerii handlowej. Losowanie zaplanowano na godz. 23.30, by odebrać nagrodę, zwycięzca musi być obecny w trakcie losowania.

Ci klienci, którzy w sobotę zrobią zakupy za minimum 50 złotych, mogą wziąć udział w losowaniu zaproszeń do restauracji, bonów na zakupy i usługi.

Gwiazdą nocnych zakupów w Manufakturze będzie Łukasz Zagrobelny, który wystąpi trzykrotnie o godz. 21, 22 i 23.


Czytaj więcej na ten temat: Nocne zakupy w Manufakturze. Do wygrania Zanzibar

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sly (gość)

nigdzie 90 a nawet 50 % max 30% http://www.manufaktura.com/events/40/689/wydarzenia/rabaty_na_nocne_zakupy nie wypisujcie bzdur !!!

rozum (gość)

Czy nie lepiej sprzedawać codzienie w normalnej, niższej cenie niż okazionalnie obniżać cene "nawet o 90%". Jaką tacy sprzedawcy muszą mieć marże by po 20-30-90% obniżce jeszcze na tym zarabiają. OTO JEST PYTANIE????????? Ha,ha,ha!!!