Bałuty welcome to, czyli Witamy na Bałutach, to nazwa niedzielnego pikniku, który od godz. 12 rozpocznie się na Placu Piastowskim w Łodzi, pomiędzy ulicami: Bazarową, Rybną i Lutomierską.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przez cały dzień rozbrzmiewać będą dźwięki zabawy. O specjalne atrakcje zadbają łódzkie organizacje pozarządowe, firmy i artyści. Piknik realizowany jest w ramach promowania kandydatury Łodzi do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku.

Podczas imprezy będzie można wydrukować sobie okolicznościowy wzór na własnym t-shircie. Wziąć udział w kiermaszu bibelotów lub w Olimpiadzie Gier Miejskich, takich jak toczenie fajerki, gra w boule, ping-ponga, w kapsle, dwuminutowy turniej szachów, turniej gier planszowych. Będą warsztaty artystyczne, zajęcia z capoeiry, turniej piłki nożnej. Zagrają Kapela Bałucka, Łukasz z Bałut i Psychocukier.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!