Na ul

Na ul. Sienkiewicza ruszają prace, które na pewno utrudnią życie kierowcom. (© fot. Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Przejazd ul. Sienkiewicza na odcinku pomiędzy al. Piłsudskiego i ul. Nawrot jest od środy utrudniony.

Ruszyła modernizacja ul. Sienkiewicza. Prace potrwają 50 dni. W tym czasie robotnicy wymienią nawierzchnię, krawężniki i chodniki od al. Piłsudskiego do ul. Narutowicza.

- W związku z robotami ruch po ul. Sienkiewicza będzie odbywał się jednym pasem - mówi Sylwester Bruzi, z-ca dyrektora Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi. - Najpierw po zachodniej stronie jezdni, następnie, gdy nowy asfalt zostanie wylany, po wschodniej.

Remont wymusił wprowadzenie zakazu zatrzymywania się na ul. Sienkiewicza. Prace będą odbywały się etapami: najpierw do ul. Nawrot, następnie do ul. Tuwima i do ul. Narutowicza.

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  johny (gość)

  ta strona już jest od dawien dawna przed Panem Jońskim już była więc nie ma się z czego cieszyć...

  łodzianin (gość)

  Świetna inicjatywa ZDiT w związku z stroną internetową dzięki której zarówno inwestorzy, jak i mieszkańcy będę mogli się dowiedzieć gdzie planowane są remonty. Dzięki Bogu, że nareszcie będzie to jakoś zorganizowane, Joński się stara jak widzę.