Licznik dla rowerzystów już działa Licznik dla rowerzystów już działa

Licznik dla rowerzystów już działa (© Paweł Łacheta)

We wtorek, o północy uruchomiony został pierwszy w Polsce licznik rowerzystów. Maszyna znajduje się przy drodze dla rowerów na al. Mickiewicza w Łodzi. Licznik liczy zarówno rowerzystów zmierzających z Retkini w stronę Widzewa, jak i w przeciwnym kierunku.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (28)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

Skandalicznego wyrzucania publicznych pieniędzy w błoto! C. D. i to wszystko tylko po to, aby podlizać się agresywnej garstce rowerowych krzykaczy. Wstydź się, władzo!

sfde (gość)

Urzad miasta uznal ze nie warto kopac sie z koniem tak jak robil to prezydent kropiwnicki i zamiast olewac agresywne lobby rowerowe postanowiono je kupic kilkoma gadzetami (ostatnio stawia sie gdzie popadnie stojaki na rowery i inne duperele o tym zegarze nie wspomne).

To o tyle uzasadnione, ze owczy pęd by byc niszowym jest tak powszechny, że sporo dziennikarzy (mlodych i podstarzalych, ktorzy mlodzi by chcieli byc) promuje owo lobby (pozniej pracują w fundacjach rowerowych). Kolo sie zamyka

przy okazji (gość)

który by się podnosił by przepuścić rowerzystę po tym jak rzeczony rowerzysta odpowiedziałby poprawnie na losowo wyświetlające się na tablicy pytanie z przepisów Prawa o Ruchu Drogowym.