Zajęcia zaczną się dopiero w przyszły poniedziałek (godz. 14.30).

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Ćwiczenia z grupą dzieciaków urodzonych w roku 2002 i 2003 będzie prowadził trener Jarosław Dziedzic. Na pierwszy trening wystarczy zabrać ze sobą obuwie i strój sportowy i pojawić się na stadionie we wskazanym terminie.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 728 832 967.

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ... (gość)

  ...sekcja piłkarska ŁKS nie oferuje natomiast,pokoi i łóżek małżeńskich swoim piłkarzom,na których muszą razem spać,na zgrupowaniach przed sezonowych (Niemcy)...

  Prorok (gość)

  Drodzy rodzice - zanim wyślecie swoje dziecko - zastanówcie się czy aby chcecie żeby zostało alergikiem (grzyb na ścianach obiektu), mogło stać się ofiarą katastrofy budowlanej (tragiczny stan obiektów). Pewnie też wolelibyście nie płacić trenerowi za to żeby wasze dziecko grało no i wolelibyście żeby na wyjazdach z zespołem kadra trenerska nie nadużywała alkoholu. Jeśli nie chcecie ww. omijajcie obiekty przy al. Unii jak najdalej.