Michał Urbaniak i jego autorski projekt muzyczny "Urbanator Days" zakończy tegoroczną, trzecią edycję Letniej Akademii Jazzu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Artysta przygotował w ramach swojego pomysłu cykl warsztatów połączonych z koncertami i jam session. Spotkania z wybitnym muzykiem, mistrzem skrzypiec odbędą się w czwartek i piątek w Wytwórni przy ul. Łąkowej. Projekt jest skierowany przede wszystkim do studentów i uczniów akademii oraz szkół muzycznych, ale także do amatorów pasjonujących się jazzem.

Michał Urbaniak z powodzeniem realizuje "Urbanator Days" już od trzech lat. Po raz pierwszy przyjedzie z nim do Łodzi.

Czwartkowe warsztaty będą trwały w godzinach 14 - 16. W tym czasie będzie można zobaczyć próbę zespołu Michała Urbaniaka "od kuchni", podejrzeć techniki grania, porozmawiać z muzykami i skorzystać z praktycznych porad. Można przynieść własne instrumenty. Natomiast w piątek od godz. 16 do 18 odbędzie się tzw. próba otwarta, czyli spotkanie wszystkich muzyków, którzy mają ochotę wspólnie zagrać. O godz. 19 koncert Urbanatora połączony z jam session. Wstęp bezpłatny.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!