(© fot. archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Strażnicy miejscy z Wydziału Kontroli Ruchu Drogowego czyhają w tym miesiącu na kierowców łamiących przepisy na 21 ulicach.

Oto miejsca, gdzie w sierpniu można się spodziewać fotoradaru: ul. Hipoteczna, ul. Piotrkowska pomiędzy ul. Jaracza i ul. Próchnika, ul. Maratońska przy ul. Wróblewskiego, ul. Demokratyczna przy ul. Dzwonowej, ul. Krakowska przy ul. Tarnowskiej, ul. Okólna od nr 232 do granicy ze Zgierzem, ul. Dąbrowskiego przy ul. Podhalańskiej, ul. Kusocińskiego 54, ul. Zakładowa przy al. Hetmańskiej, ul. Szczecińska przy ul. Liściastej, ul. Warszawska przy ul. Centralnej, ul. Karolewska w okolicy Specjalnej SP, ul. 11 Listopada 38, ul. Pomorska przy ul. Henrykowskiej, ul. Podchorążych w okolicy SP nr 169, al. Unii Lubelskiej, ul. Łagiewnicka przy ul. Czapli, ul. Wycieczkowa 107, ul. Maratońska przy ul. Wileńskiej, ul. Uniwersytecka przy ul. Jaracza, ul. Wyszyńskiego naprzeciwko D.H. Piaski.

Czytaj także

  Komentarze (20)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  mieszaniec tego b... (gość)

  Przed szkołą trzeba urzerać się z kierowcami. Przy fotoradarze nie. Szacun dla gościa co pomalował tablicę!!!!! Kupię mu farby!

  ocw (gość)

  w d... niech se wsadzą ten fotoradar, do policji sie nie dostali to w sm się prubóją wybić 1tyś wypłaty dostanie za nieróbctwo reszte mandatami nadrabiają, matce chceli mandat wypisać bo pies się na polu w krzakach wysrał - zdala od bloków na osiedlu.

  X (gość)

  tylko okradają kierowców. Nic więcej nie umieją. Dla mnie sm to synonim najgorszego śmiecia!

  lam (gość)

  Do czego nadaje się ta SM?!
  Nawet plakat im pomalowali!!
  Policja jest od wykroczeń,a ciecie niech się za srające psy zabiorą.
  A najlepiej to rozwiązać to całe tałatajstwo i wzmocnić policję!

  darek (gość)

  Dąbrowskiego przy Podhalańskiej miejscem bez wypadków ? Byś pomieszkał , pooglądał rozwalone samochody i rannych przechodniów, byś nie pisał głupot.

  robert (gość)

  Gorąco zachęcam do kontroli ulic przy szkołach. Na Kusocińskiego przy Babickiego samochody parkują przy pasach dla pieszych.Dzieciaki wchodzą na przescie zza samochodów. Jest to droga do przystanku autobusowego. Brak miejsca postojowego nie jest usprawiedliwieniem dla zachowania które powoduje zagrozenie dla życia dzieci !

  jk (gość)

  o "działaniach" Straży Miejskiej. Publikacja na Youtube za free.:)
  Sława ogólnoświatowa zapewniona ...

  Kierda (gość)

  Nie znam takich przepisów, które by zezwalały na boki u SM. Do tego miejsca wskazane tylko są z ograniczeniami prędkości ale nie występują tam kolizje i wypadki. To skopiowana metoda handlowców sprzedaży z pudełek! Dziwne działanie, likwidacja handlu pudełkowego a ustawianie własnego pudełka na ulicach ? Kogoś tu pokręciło ?

  an (gość)

  Lam masz rację, pod warunkiem, że radar używany będzie dla podniesienia bezpieczeństwa a nie dla kasy. Łódzka policja ustawiła radar na AL. Włókniarzy przed Liściastą, gdzie jest dwupasmówka, są przejścia ze światłami, żadnych szkół, w zasadzie puste pole po obu stronach ulicy. To jest działanie dla kasy i nie ma nic wspólnego z dbałością o nasze bezpieczeństwo

  lam (gość)

  Takich fotoradarów SM powinna mięć przynajmniej z 5 by skutecznie wyłapywać tępych nie myślących piratów!

  normalny (gość)

  Ale oni wolą zarabiać kasę z fotoradaru dla miasta .Kpina .Bramy zaszczane,lumpiarnia na Piotrkowskiej itp ot cała straż.......

  maugerr (gość)

  w lini prostej od posterunku SM na Teofilowie handlują lewymi fajami a oni udają że nie widza.
  ZLIKWIDOWAC to.