W czwartek na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbyły się Uniwersyteckie Targi Pracy. Jedną z firm oferującą studentom pracę było MPK Łódź. W MPK studenci mogli podjąć pracę kontrolera biletów.

Zaledwie trzech studentów było zainteresowanych pracą kontrolera biletów. Hostessa, obsługująca stoisko MPK zdradziła, że studenci często pytali o możliwość pracy jako kontroler, ale większość tylko po to, żeby zaraz obśmiać naszą propozycję.

Na Uniwersyteckich Targach Pracy zaprezentowało się ponad 40 pracodawców.

MPK Łódź proponuje studentom pracę kontroleraŹródło: Uniwersyteckie Targi Pracy w Łodzi. Studenci nie chcą być kanarami [ZDJĘCIA]

Czytaj także

  Komentarze (12)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ciekawskie (gość) (Topik)

  Czy na tych szkoleniach „na kanara” uczą, dlaczego rajcy miejscy uchwalili sobie bezpłatne przejazdy, co jest niespójne z Konstytucją Rzeczpospolitej ?
  Kanar MP-065 na pewno nic o tym nie wie i na dodatek wprowadza pasażerów w błąd !

  gary (gość)

  słuchajcie gałgany z pseudostudiów ( bo kiedyś były studia a teraz to nawet poziomu dobrej matury nie ma ) do roboty w POlsce u tuskaczenki za 1500 brutto i to już mi odrabiać darmowe studia za które wszyscy płacą ..... nawet zdania poprawnie sklecić nie umieją a kontrolerami nie chcą być ...skandal

  boss (gość)

  To po co szli na studia jak nie chca byc kontrolerami mpk? to kim wy chcecie byc w POlsce? niestety tylko tak albo jeszcze gorzej mozecie wyladowac STUDENCIAKI

  Ptasiek (gość)

  Nie chcą pracować w zawodzie kontrolera MPK?

  A ja myślałem, że o tym zawodzie marzy prawie każdy student...

  dżi (gość)

  Duże buźki dla Pani ze zdjęcia nr 1 !
  Okład z tak pięknej młodej piersi leczy wszystkie troski i bóle ;)
  Pozdrawiam i podziwiam :)

  Abc (gość)

  Pozwólcie, że przytoczę fragment z ulotki, którą reklamowało się stoisko MPK:
  "Zalety?
  To praca, którą bez trudu połączysz z zajęciami na uczelni. A wynagrodzenie? Będzie zależało od Twoich wyników.
  Wahasz się?
  Pomyśl, jakie wrażenie zrobisz - podczas przyszłych rozmów kwalifikacyjnych - kiedy opowiesz o swoim doświadczeniu w tak trudnym zawodzie! Pokażesz, że nie boisz się wyzwań i myślisz niestandardowo."

  Jeżeli na pracodawcy kilka odbytych staży nie robi większego wrażenia, to nie wydaje mi się, żeby taka propozycja mogła być kusząca.

  yuyu (gość) (Topik)

  Nie po to człowiek kończy studia aby pracować w jednym z najgorszych zawodów świata. Gdyby jeszcze tam była jakaś min. pensja + prowizja + umowa o pracę, ale tam jest na zasadzie, że jak gapowicz zapłaci mandat to dopiero dostanie się prowizję (i oczywiście umowa o dzieło). Żenua....

  Topik (gość)

  a nie przyjemniej by ci było byc kontrolowanym "na wysokim" poziomie? Poza tym spróbuj nauczyć się tego co musi "zaliczyć" kontroler na egzaminie a zmienisz zdanie o niskim poziomie wykształcenia. Tylko spróbuj.

  zero logiki (gość)

  Jaki d.ebil z MPK to wymyślił?? Niech swoje dziecko da na kontrolera. To jest praca dla ludzi po podstawówce czy zasadniczej a nie dla studenta/absolwenta studiów!!!!

  wdq (gość)

  Który choć trochę inteligentny student będzie chciał robić z siebie pajaca działającego na zlecenie oszustów magistrackich