ULKS MOSiR Sieradz - Siatkarz Wieluń 3:0 i szaleństwo na widowni(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
ULKS MOSiR Sieradz - Siatkarz Wieluń 3:0
ULKS MOSiR Sieradz - Siatkarz Wieluń 3:0 Fot. Dariusz Piekarczyk
ULKS MOSiR Sieradz - Siatkarz Wieluń 3:0 i szaleństwo na widowni.To był mecz na szczycie III ligi siatkówki w Sieradzu. W Szkole Podstawowej nr 10 spotkały się dwie niepokonane dotychczas drużyny, czyli wicelider ULKS MOSiR Sieradz oraz lider Siatkarz Wieluń.

ULKS MOSiR Sieradz - Siatkarz Wieluń 3:0 i szaleństwo na widowni
Pierwszy set wygrywają sieradzanie 25:19. Za to w partii drugiej bój na całego. Miejscowi przegrywają 2:4, 4:7, 8:10, 8:12 i 12:16, a potem 17:20 i 20:22. Przy stanie 21:23 następuje zryw gospodarzy. Na zagrywce pojawił się Bartłomiej Kuźnik i nie tylko doprowadził do remisu, ale zapewnił wygraną swojej drużynie 25:23. Set trzeci to już popis ULKS MOSiR i wygrana 25:12. Wygrana sprawiła, że sieradzanie zostali nowym liderem III ligi.

Więcej o meczu w środowym wydaniu tygodnika "Nad Wartą".