Marcin Smoliński zagrał tylko 58 minut Marcin Smoliński zagrał tylko 58 minut

Marcin Smoliński zagrał tylko 58 minut. (© fot. Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Szkoleniowca ŁKS martwią kontuzje podstawowych piłkarzy drużyny. Do końca spotkania z Piastem nie dotrwali Marcin Smoliński i Rafał Kujawa. Z kolei Marcellinus Obem doznał urazu w spotkaniu drugiej drużyny.

- W wypadku naszego pomocnika uraz nie wynika z wydarzeń na boisku - mówi trener ełkaesiaków Andrzej Pyrdoł. - Już dwa dni przed meczem Marcin zgłaszał, że boli go w okolicach pachwiny. Tuż przed spotkaniem okazało się, że nie mu nie dolega i wyszedł w podstawowym składzie. Jednak po kilkudziesięciu minutach zasygnalizował, że jednak uraz daje się mu we znaki. Pewnie trzeba będzie zrobić szczegółowe badania. Z kolei kontuzja Kujawy, to efekt ostrej gry zawodników Piasta. Ma mocno spuchniętą piętę, dlatego podczas sobotniego rozruchu ćwiczył bez piłkarskich butów. Liczę jednak, że obaj szybko zdołają wrócić do zdrowia i zagrają w piątkowym spotkaniu w Poznaniu z Wartą. To ważne, bo to przecież nasi kluczowie zawodnicy, a mecz w stolicy Wielkopolski nie będzie należał do łatwych.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!