(© Maciej Wiśniewski/archiwum Polska Press)

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego.

Celem konkursu jest wyróżnienie przedsiębiorców, gospodarstw rolnych i innych, którzy przyczyniają się do rozwoju gospodarczego regionu łódzkiego. Premiowani są ci, którzy tworzą pozytywny wizerunek regionu.

W tym roku konkurs jest organizowany w czterech kategoriach:
- ład organizacyjny i społeczna odpowiedzialność biznesu
- mikro i małe przedsiębiorstwo
- gospodarstwo rolne
- innowacyjność

Udział w konkursie jest bezpłatny, dodatkowe informacje na jego temat można znaleźć na stronie www.lodzkie.eu. Na stronie znajduje się nie tylko regulamin konkursu, ale także wnioski o przyznanie nagrody w poszczególnych kategoriach. Zamieszczono tam także karty oceny kandydatów we wszystkich kategoriach.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 marca. Sekretariat konkursu znajduje się w wydziale Funduszy Europejskich i Certyfikacji Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Piotrkowskiej 104 w Łodzi. Tam można uzyskać dodatkowe informacje. Udzielą ich: Michał Mikina, dostępny pod nr tel. 42 664-15-00, mejl: michal.mikina@lodz.uw.gov.pl lub Juliana Wojtysiak, nr tel. 42 664-12-52, mejl: juliana.predowa@lodz.uw.gov.pl.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!