(© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piłkarze ŁKS zremisowali 1:1 z Polonią Bytom w meczu dwunastej kolejki pierwszej ligi. Po meczu Marek Chojnacki po meczu był wyraźnie zawiedziony.

Po zremisowanym z najsłabszą drużyna pierwszej ligi trener ŁKS powiedział: - Wszyscy już wiemy, że nie jest to przypadek, że obydwie drużyny zajmują takie lokaty. Pierwsza liga przerasta umiejętności wielu piłkarzy ŁKS i Polonii. Przykro było patrzeć jak niektórzy się męczą, a piłka powinna być przecież przyjemnością.

- Nie wiem, czy trener gospodarzy Jacek Trzeciak mi współczuje, ale ja jemu tak – dodał Marek Chojnacki.

Piłka nożna

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ŁKS 1909 (gość)

Zapamiętaj biały świniopasie swój niepolski rodowód.

Niektóre kluby i związki sportowe posiadają fałszywych kibiców .Jest to efekt całkowitej dominacji Widzewa w Łodzi. kierownik miasta Łodzi pani Anna ełkaesowska która chciała mieć na swoim terenie najśmieszniejszy klub sportowy w kraju sprowadziła ich z odwyków i rynsztoków Łodzi na al Unii 2 . Najśmieszniejszy jest herb tej drużyny. Herb powstał w roku 2010, a nie 1909 .Oszustwo popełnione przez Łks zostało po tym jak wcześniejszy herb zastawiono w lombardzie. Podawanie ilości kibiców w liczbie 1200 jest fałszerstwem.Kibiców łks-u jest ok 200 , reszta to ziomy z Zawiszy..Oszustwa dokonano w roku 2010 kiedy to pani ełkaesowska wymyśliła że postawi stadion synowi i kilku jego kolegom.W ówczesnym PO postanowiono, że musi to być klub z niepolskimi korzeniami. Wytypowano łks., wymyślono, że klub jest kontynuatorem tradycji brazyliana – Ptak Łódź i tak od tego dnia cała Polska śmieje się z Łks-u

EOLSON (Łodzianin)

To jest właśnie jedna z waszych prawdziwych ikon , już nie raz wam skórę ratował . A że są zaległości finansowe to nie ma grania , kto z nas by się przykładał jakby mu pracodawca zalegał z pensją ? Zobacz ile '' ten koleś '' rozegrał spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej , doświadczenia odmówić mu nie można , poza tym kto by go miał zastąpić ? Trzeba by było zapłacić w terminie + wynająć mieszkanie a na to niestety nie macie więc nie porywaj się z motyką na słońce i szanuj pana Marka a może stanie się cud i się utrzymacie ;)

Łodzianin (gość)

jestem kibicem ŁKS-u ale nie mogę już słuchać tego biadolenia pana niby trenera Chojnackiego, sam wybrał takich patałachów a teraz ich publicznie krytykuje, to im na pewno nie pomaga, a niektóre decyzje Chojnackiego to jakiś dramat, ten koleś ma takie pojęcie o piłce jak ja o fizyce atomowej, jeżeli go nie wyrzucą to czarno widzę przyszłość ŁKS-u.