Tramwaj 41 do Pabianic Tramwaj 41 do Pabianic

Tramwaj 41 do Pabianic wraca na trasę

1 listopada wraca tramwaj linii 41 do Pabianic. We wtorek rano rano odbył się przejazd techniczny na trasie Łódź - Pabianice. Próba zakończyła się powodzeniem.

Zakończył się remont trakcji tramwajowej na trasie Łódź - Pabianice. Zły stan kabla był powodem wstrzymania ruchu linii tramwajowej do Pabianic.

Przeprowadzone na tym odcinku trasy prace umożliwiają przywrócenie ruchu tramwajowego od 1 listopada.

Linia 41 do PabianicPL. NIEPODLEGŁOŚCI – Pabianicka, Ksawerów: Łódzka, Pabianice: Warszawska, Zamkowa, Łaska – PABIANICE (Wiejska)
PABIANICE (Wiejska) – Pabianice: Łaska, Zamkowa, Warszawska, Ksawerów: Łódzka, Pabianicka – PL. NIEPODLEGŁOŚCI

Jednocześnie zawieszeniu ulegnie zastępcza autobusowa linia Z41.

Czytaj także

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

GLight (gość)

Lepiej by te tramwaje na złom oddali teraz to nawet nie ma jak wrócić z roboty normalnie wieczorem tylko trzeba jak pies z wywieszonym ozorem biegać żeby zdążyć na ostatni jak można teraz wyjść z roboty o 22 z dąbrowy i zdążyć na ostatni do pabianic nie da się... do roboty też nie da rady normalnie bo ledwo zaczął jeżdzić to już nie przyjeżdża....

Yemar (gość) (Żorzanin.)

No i takich „mundrych” właśnie nam trzeba. Nie dość, że mają takie „światłe” pomysły, to jeszcze potrafią je przedstawić mając w głębokim poważaniu zasady polskiej ortografii.

Żorzanin. (gość)

Nie miałem zamiaru obrazić mieszkańców Pabianic .Ale małe autobusy są praktyczniejsze od tramwajów.Mogą być wykorzystane w każdej przestrzeni.Starsze osoby w Żorach bardzo tą darmową komunikacje chwalą ,gdyż przystanki są blisko osiedli.Zapraszam władze Pabianic do Żor i niech zobaczą jak ta komunikacja działa.Napewno zmienią zdanie.

Żorzanin. (gość)

Pochodzę z podobnego miasta jak Pabianice.Często korzystam przejazdem do Aleksandrowa Ł. i dziwię się że jeszcze taki relikt jak tramwaje jeżdżą w naszych miastach.Stan torowiska w Pabianicach jest okropny.Uważam że lepiej by było zlikwidować te formę komunikacyjną i wyasfaltować w całości całą główną ulicę. W moim mieście komunikacja jest od pięciu lat darmowa i na prawdę ulice są w całości i nie przeorane przez tory jak w Pabianicach.Zobaczcie jak to zrobiono w moim mieście w Żorach na Górnym Śląsku .Naprawdę warto zlikwidować tramwaje i dostosować nie wielkie autobusy .