(© Polska Press/archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

58-letni mężczyzna utopił się w piątek (11 sierpnia) na Stawach Stefańskiego. Wiadomo, że przed wejściem do wody spożywał alkohol.

Do tragedii doszło w piątek (11 sierpnia) na Stawach Stefańskiego. 58-letni mężczyzna, wraz z grupą znajomych, spożywał tam alkohol. Mężczyzna postanowił się schłodzić. Wszedł do wody w miejscu, gdzie kąpiel jest niedozwolona. Niestety, zakończyło się to tragicznie.

- Mężczyzna po około 15 minutach został wyłowiony przez ratowników, którzy natychmiast podjęli próbę reanimacji. Niestety nieskuteczną. Pewna przyczyna zgonu będzie znana po sekcji zwłok mężczyzny, najprawdopodobniej było to utonięcie - relacjonuje nadkom. Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.Kryminalne

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

TORAN (gość)

Ludzka glupota nie zna granic ! Moim zdaniem chcial popelnic samobojstwo bo nikt o zdrowym rozsadku nie pije a potem wchodzi do wody ! ! !

Qb@ (gość)

Niesamowite. Wszedł do wody. Utopił się. Ale dopiero sekcja zwłok pokaże, że było to utonięcie.