Samochodów mnóstwo, kupujących jak na lekarstwo

Samochodów mnóstwo, kupujących jak na lekarstwo. (© fot. Tomasz Jabłoński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Co najmniej kilkanaście tysięcy łodzian przyszło na giełdę samochodową przy ul. Puszkina.

Frekwencja dopisała, jednak sprzedawcy samochodów mają kwaśne miny. - Ludzi faktycznie jest zdecydowanie więcej niż przez ostatnie wakacyjne tygodnie, jednak transakcji wciąż niewiele - mówią właściciele autokomisów z województwa. - Za każdy wystawiony samochód trzeba zapłacić 45 zł, coś tu trzeba przecież zjeść, dojechać, a wszystko kosztuje. Generalnie jest kiepsko i liczymy na to, że jak już ludzie kupią dzieciom szkolne wyprawki, przyjdą po samochody.

Na autogiełdzie wystawionych do sprzedaży było ponad tysiąc pojazdów. Jak wynika z obserwacji sprzedawców transakcji zawarto kilkanaście.

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  piotr (gość)

  gościu chyba daqno nie byłeś na Puszkina, że piszesz o jakimś remoncie, którego ona potrzebuje... i kocich łbów też chyba w życiu nie widziałeś :D

  az 45zl wjazdowego (gość)

  to mogliby wreszcie wyremontowac nawierzchnie Puszkina! To samo jest ze Zjazdowa. Mnostwo kasy od kupcow wplywa UML a Zjazdowa w fatalnym stanie i kocie lby.