Impreza pełna surrealizmu, iluzji i dzikich rytmów zagościła w tym roku na Księżym Młynie. Tak wyglądało The Wildest Night Party w Łodzi.

Obejrzyj zdjęcia z koncertu grupy Artful Dodger podczas Jarmarku Wojewódzkiego


W sobotni wieczór (24 września) w zabytkowych murach fabryki Sheiblera odbyła się druga polska edycja imprezy Desperadosa - The Wildest Night Party. Organizatorzy przygotowali swoim gościom masę atrakcji, takich jak kąpiele w pianie, czy szybka stylizacja fryzury. Oprócz tego nie zabrakło przedziwnych postaci ze świata Desperados, wśród których największą popularnością cieszyły się morskie syreny.

Cała impreza została podzielona na kilka stref tematycznych, mieszczących się w jednej z fabrycznych hal oraz w zabytkowej secesyjnej elektrowni. W tym drugim miejscu odbywało się silent disko czyli dyskoteka "bez muzyki", na której uczestnicy słuchają wybranych przez siebie utworów w specjalnych słuchawkach.

Na imprezie Desperadosa nie mogło zabraknąć VIP-ów. W Łodzi zjawili się między innymi aktorka i piosenkarka w jednej osobie Patrycja Kazadi, wokalista Mrozu, tancerka Ania Bosak, czy niekwestionowana gwiazda minionej edycji X-Facor - Michał Szpak.


Zobacz, co jeszcze Dzieje się w Łodzi:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!