W Teatrze Nowym Marek Rębacz (autor sztuk "Dwie morgi utrapienia", "Ciemno") reżyseruje swoją komedię "Diabli mnie biorą".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Świetna obsada: Monika Buchowiec, Krzysztof Kiersznowski, Olaf Lubaszenko, Bartosz Turzyński. Inscenizacja powstaje w koprodukcji Nowego i Polskiej Sceny Komediowej.

Zanim pierwszy spektakl odbędzie się 10 września, już w sobotę, 28 bm. o godz. 21, zaplanowany jest przedpremierowy pokaz na podwórku przy ul. Piotrkowskiej 17 (wstęp wolny). Gdyby pogoda zawiodła, przedstawienie zostanie przeniesione do siedziby teatru.

"Diabli mnie biorą" to historia tatusia - byłego czołgisty, Józia, który chce być celebrytą, zakochanego w tajemniczej Krystynie, ekscytującej Annabelli i Lucka znużonego piekielnymi posługami. Diabły dybią na duszę Józia niczym agenci oferujący różne promocje w supermarketach. Wtedy do akcji wkracza tatuś, a sam Lucyfer włącza się z diabelskimi sztuczkami... Sytuacja się skomplikuje i okaże się bardzo bliska naszej rzeczywistości.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

    Więcej na temat: