Australijska fotografka zwierząt Alex Cearns stworzyła serię zdjęć "Psy zen", w której pokazała zrelaksowane i szczęśliwe zwierzaki.

Są szczęśliwe, zrelaksowane i mają zamknięte oczy. Tak wyglądają zwierzaki sfotografowane przez Alex Cearns, australijską fotografkę zwierząt.

Wszystko zaczęło się od zdjęcia psa rasy shar pei. Zwierzak miał na zdjęciu zamknięte oczy i wielki uśmiech. Alex Cearn postanowiła nazwać to zdjęcie "Pies zen" i zrobić kolejne fotografie w tym stylu. Na zdjęciach Alex uchwyciła kilka sekund, kiedy pies zamykał oczy. Siedząc bardzo blisko modela, ostrożnie go obserwowała i wybierała moment, w którym pies miał zamiar zamrugać. Zobaczcie, co z tego wyszło.

Ta galeria należy do serwisu Hallo - rozrywkowej części portali naszemiasto.pl. Kliknij i sprawdź!Źródło: STORYFUL/x-news

Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!