Targi Edukacyjne 2017 w Łodzi odbędą się 02-03 marca w Hali Expo przy al. Politechniki 4. Wydarzenie organizowane jest z myślą o młodych ludziach stojących przed wyborem dalszej ścieżki edukacji. Wybór liceum, technikum czy studiów powinien być świadomy, sprawdź w programie dlaczego warto odwiedzić Targi.

Łódzkie Targi Edukacyjne prezentują ogromną ofertę szkół publicznych i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek oferujących zajęcia pozaszkolne, rozwijające pasje. Podczas targów odbywają się różnorodne wydarzenia towarzyszące.

Zobacz też: Targi Edukacyjne 2016 w Łodzi

Pierwszego dnia targów zaprezentują się między innymi Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi z pokazem Bliźnięta Syjamskie, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu z tanecznym show i prezentacją makijażu pin-up, Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego z pokazem judo a także Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi z pokazem samoobrony.

Drugiego dnia Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi zaprezentuje pokaz musztry wojskowej a także planowania taktycznego, natomiast Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego będzie miała występ artystyczny.

W ramach targów w salach konferencyjnych odbywać się będą spotkania o różnej tematyce między innymi Wielkie Lekcje.

Zobacz też: Wielkie Lekcje

Na jubileuszowej edycji targów działać będzie Strefa Kariery z bogatą ofertą starzy. Zostanie również dodana Strefa Kreatywności przez Zabawę, na której okazję zaprezentować się mają między innymi centra nauki, ośrodki edukacji ekologicznej, wydawnictwa naukowe i akademickie oraz instytucje szkoleniowe, które w swojej ofercie mają kursy szybkiego czytania i zapamiętywania.

Godziny zwiedzania XX Targów Edukacyjnych
02.03 (czwartek) - 10-18
03.03 (piątek) - 9-17

Wstęp
grupy zorganizowane po wcześniejszej rejestracji wstęp bezpłatny
bilet jednorazowego wstępu - 2 zł

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Tatamta (gość)

    A ja poczekam jeszcze tydzień i podskoczę do Warszawy, bo tam na Salonie Edukacyjnym mają być przedstawiciele EduAbroad i zamierzam ich porządnie wypytać o warunki i pomoc w wyjeździe na studia, najchętniej do Holandii. Na szczęście daleko nie mam, więc szykuje się świetny weekend w stolicy pod znakiem edukacji:D