(© materiały prasowe)

Sobotnia 28 stycznia w Wytwórni to coś... WIĘCEJ niż muzyka i taniec. Czego więc możemy się spodziewać? Jeśli chcesz się przekonać, weź udział w konkursie i wygraj bilety na sobotnie wydarzenie w Wytwórni!

WIĘCEJ to cykl wydarzeń organizowanych w całej Polsce, który służy promocji kreatywnego spędzania wolnego czasu. Główne założenie: wyjść z domu, spotkać się z ludźmi, zrobić coś, czego nie robię na co dzień.

Na wydarzeniach z cyklu WIĘCEJ znajdziemy to, co znamy - rozrywkę, muzykę, taniec oraz coś... więcej!
Właśnie taki jest projekt TAŃCZ WIĘCEJ, organizowany w Wytwórni. Od godziny 21 będzie parkiet, muzyka i DJ. A właściwie troje początkujących w branży DJ'ów, i to zdecydowanie niespodziewanych! Za konsolą usiądą bowiem znana z zespołu Sistars Paulina Przybysz, Piotr Rogucki, łodzianin z Comy, oraz Kuba Karaś z The Dumplings.

Starannie wyselekcjonowana lista muzyczna oraz oprawa wizualna składają się na wydarzenie o wysokim poziomie artystycznym.

KONKURS


Chcielibyście zrobić coś więcej? Możecie zatańczyć do muzyki DJ'a Roguca i innych, odpowiadając na jedno krótkie pytanie. Co w życiu jest / będzie Waszym "więcej"? Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w tytule wpisując: "więcej". W treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz imię i nazwisko osoby, którą chcecie zabrać (wymóg Wytwórni), a także numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 27 stycznia, do godz. 12:00.

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin

Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!