Tak dopingowali kibice ŁKS-u Łódź w meczu z Górnikiem Zabrze [zdjęcia+wideo] Tak dopingowali kibice ŁKS-u Łódź w meczu z Górnikiem Zabrze [zdjęcia+wideo]

(© Aleksander Lusina)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piłkarze ŁKS-u Łódź zremisowali 1:1 z Górnikiem Zabrze. Kibice dopingowali głośno i pokazali, że liczy się nie tylko piłka.

Sprawdź jak relacjonowaliśmy na żywo mecz ŁKS-u Łódź z Górnikiem Zabrze


Początek wczorajszego (17 września) meczu ŁKS-u Łódź z Górnikiem Zabrze rozpoczął się nietypowo. Łódzcy kibice odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, rozwieszając przy tym transparent o prostej, ale wymownej treści "17.09.1939 Pamiętamy".

Później fani ŁKS-u prowadzili głośny doping, próbując stworzyć swoim piłkarzom wrażenie, że grają u siebie. - Doping niósł, ale niby gramy u siebie, a kibiców może wejść tylu co było na meczu z Cracovią [w Krakowie - przyp. red.] albo nawet mniej - nie ukrywał Piotr Klepczarek, dodając, że w takim wypadku nie może to być największym atutem.

Najprawdopodobniej było to jednak pożegnanie łodzian z Bełchatowem. - Mam nadzieję, że to był nasz ostatni mecz tutaj. Dziękujemy tym kibicom, którzy przyjechali, ale na swoim stadionie byłoby ich o wiele więcej - przyznał Klepczarek.

Autor zdjęć: Aleksander Lusina


Zobacz jak dopingują kibice ŁKS-u Łódź:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!