Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Absolwent (gość)

Dziwna sprawa, w niedziele widziałem takie słodkie zdjęcie. Był na nim bodajże partner jednej z nauczycielek który rozlewał wódeczkę jednemu z przybyłych gości, bardzo mi się to zdjęcie z powodu Zakazu wnoszenia alkoholu na takowe imprezy. mogę dowiedzieć się jaki był powód usunięcia tego zdjęcia ?

Agnieszka Kubik

Witam,
proszę wybaczyć, jeśli ktoś czuje się rozczarowany brakiem fotorelacji z części oficjalnej studniówki w ZSZ nr 2. Tego wieczora obsługiwałam dwie studniówki i niestety, mimo chęci, nie mogłam być w dwóch miejscach jednocześnie. Jeśli jednak ktoś dysponuje zdjęciami poloneza czy części artystycznej, to jak najbardziej możemy te zdjęcia wykorzystać i dokleić do istniejącej relacji. Pozdrawiam Państwa serdecznie.

RODZIC (gość)

Jakiś bzdurny fotoreportaż. Byłam i widziałam, to była piękna studniówka. Fotograf to osoba niekompetentna, żeby z udanej studniówki zrobić wyuzdane wesele..wstyd!!! Gdzie zdjęcia z „Poloneza”
GRATULACJE DLA PANI DYREKTOR I DAMSKIEJ CZĘŚCI RADY PEDAGOGICZNEJ- ZA PIĘKNEGO POLONEZA.
RP w "mechaniku" to wzór współczesnego "belfra"