5 stycznia w Dworze Artusa w Łodzi uczniowie Łódzkiej Szkoły Mody - Kosmetologii - Fryzjerstwa "Anagra" bawili się na studniówce.

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jańcio Wodnik (gość)

Co z tego że będzie miała w głowie jak nie będzie mogła się pokazać, kopciuchy do garów!
(do kryptogej)

EOLSON

Ja bym tego szkołą nie nazwał mimo że może jakieś uprawnienia posiada. Nie mamy fachowców , oni bardziej się tam uczą jak ściemniać i imprezować , nie jak nauczyć się zawodu . Wszystkie niemal zawodówki zostały pozamykane , młodzi ludzie masowo zapisywali się na studia które miały im niby dać dobrą pracę , również należę do tego oszukanego pokolenia . Większość płatnych uczelni powinna być zamknięta w trybie pilnym za to co tam się dzieje , nie wspomnę już o dziwnych tworach typu 1-2 letnie studium czy takie imprezowe licea , to było dobre jak się uciekało przed wojskiem żeby dostać papier do WKU , ale spójrzmy prawdzie w oczy ... poziom mizerny

lol (gość)

zapraszam do mojej agencji praca czeka.. co za lambadziary trochę intymności a nie wszystko pokazać

dobre lachony... oraz trzy świniaki (gość)

te dwie chude to identyczne pukałem ostatnio na domówce po 150,-PLN za godzinę sztuka.

Jańcio Wodnik (gość)

Piękna jest tylko jedna blondynka z krótkimi włosami a te dwie biedne bez butów to chyba bale pomyliły, kopciuchy do garów !