Sprawdzian szóstoklasisty już za nami

(© sxc.hu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tegoroczny sprawdzian szóstoklasisty już za nami. Sprawdźcie sugerowane odpowiedzi.

Sprawdź odpowiedzi ze sprawdzianu szóstoklasisty z poprzednich latTematem przewodnim dzisiejszego sprawdzianu był Friedrich Gauss. Szóstoklasiści mieli za zadanie opisać postać matematyka na podstawie notatki. Dodatkowo, jednym z zadań, było również  opisanie znaczka z podobizną Gaussa oraz zaproszenie w formie pisannej dyrektora na wystawę znaczków.

Jak na sprawdzian szóstoklasisty przystało, nie zabrakło też zadań z matematyki, ale mało było w tym roku pytań przyrodniczych.

Oficjalne wyniki sprawdzianu podane będą w maju.

Pobierz: TEST SZÓSTOKLASISTÓW 2011
Udostępnij wyniki sprawdzianu na Facebooku


Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię:

Pudzianowski i Siłacze

Car show

Wybory Miss Studentek
Źródło: Sprawdzian szóstoklasisty 2011. Odpowiedzi, test, wyniki, arkusze, pytania - www.dziennikwschodni.pl

Komentarze (43)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Natusia <3<3 (gość)

dobrze . jak wam poszło bo mi dobrze napisałam na 33 ptk . a z maty miałam wszystko dobrze i z zamkniętych tez ale polski poszedł mi słabo

Opor (gość)

:D. Ja wszystkie zamkniete mam dobrze ,ale nie wiem jak zadaniami z polskiego. Wiem ze w jednym z zadan z matematyki pomylilem sie o 10 :) Mysle ze okolo 37 powinno byc.

P (gość)

Ekhm.... @Natsumii
lato to tylko sierpień? a sprawdzało się daty dzienne?
do 23 września bodajże trwa lato.

Za zadania zamknięte po 1 pkt.

Natsumii (gość)

Żal. W 10 jest A! Przecież lato to tylko sierpień! :/ Jakieś dzikie te odpowiedzi.

madzia:P (gość)

poszło mi nawet nawet. to była masakra z matmy mam wszystko źle a z polskiego 3źle:(

zi (gość)

ziom . ziomy ja miałem 40/40 tak mi ktoś powiedział gratulacje dla was !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasia (gość)

matma wszystko miz epsula (jestem dupy z matmy). No i dupa kude testy poszły do dupy pruje sie starzy masakra innymi slowy matma I HATE YOU!!!!Pech tera to chyba nawet 20 nie bede miala jaki wstyd

ola (gość)

testy. nie wiem jak mi poszedł nic nie będe zapeszać bo nie wiem czy poszedł dobrze czy zle