(© materiały promocyjne)

W nadchodzący piątek w Teatrze Szwalnia seniorzy będą mogli porozmawiać o swoich potrzebach kulturalnych. Sobota w Szwalni upłynie pod znakiem nietypowej muzyki - na scenie wystąpi Jazzowy Chór Wytwórni.

Spotkanie otwarte dla seniorów w Szwalni


17 lutego o godz. 13.00 w Teatrze Szwalnia odbędzie się otwarte spotkanie dla osób w wieku 60+.

W trakcie spotkania porozmawiamy o ofercie działań artystyczno-edukacyjnych skierowanych dla seniorów, o przestrzeniach działań, w których osoby w wieku 60+ mają szansę czuć się komfortowo oraz o ich potrzebach względem wydarzeń kulturalnych. W działaniach uczestniczy również Poleski Ośrodek Sztuki i Poleski Ośrodek Sztuki, filia Karolew. Inicjatorem spotkania jest Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Departamentu Komunikacji Społecznej i Zdrowia UMŁ.

Na program spotkania złoży się prezentacja działań artystyczno-edukacyjnych Teatru Szwalnia, pokaz filmu „Nic osobistego” w reż. Weroniki Fibich, wystawa prac autorstwa Anny Hertmanowskiej oraz rozmowa z aktorami-seniorami Nieformalnej Grupy Teatralnej pod kierownictwem Katarzyny Kuropatwy.

Natomiast 26 lutego o godz. 19.00 odbędzie się pokaz spektaklu „Jest tylko życie” w reż. Katarzyny Kuropatwy, który powstał w ramach Otwartej Sceny Inicjatyw Artystycznych w Teatrze Szwalnia, we współpracy z Filharmonią Łódzką.


Jazzowy Chór Wytwórni zaśpiewa w Szwalni


18 lutego o godz. 19.00 w Teatrze Szwalnia odbędzie się koncert Jazzowego Chóru Wytwórni. Wstęp wolny, ale po wydarzeniu będzie można wesprzeć artystów, którzy zbierają fundusze na wydanie drugiej płyty.

Niesłabnące emocje, niezapomniane głosy i buzująca na scenie energia! Jazzowy Chór Wytwórni, formacja doceniania w kraju i za granicą, zaśpiewa utwory z repertuaru popowego, gospelowego i oczywiście jazzowego. To niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć piękna muzyki a cappella oraz z towarzyszeniem fortepianu. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Obecnie artyści zbierają fundusze na realizację drugiej płyty, dlatego będziemy wdzięczni za Państwa wsparcie po wydarzeniu.

Zobacz też: Spektakl "Czarne słońce" w Teatrze Szwalnia

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!