Jedna z kas administracji przy ul

Jedna z kas administracji przy ul. Lubelskiej, skąd zniknęły pieniądze wpłacane za czynsz, była w środę nieczynna.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z kasy Administracji Nieruchomościami Łódź Górna "Wschód" przy ul. Lubelskiej skradziono pieniądze, które lokatorzy wpłacali w ramach czynszu.

Dyrekcja podejrzewa kasjerkę.

Dyrektor administracji nie znalazł czasu na rozmowę z "Expressem Ilustrowanym". Główna księgowa Małgorzata Hasik, potwierdza fakt kradzieży pieniędzy.
- Zawiadomiliśmy prokuraturę - mówi. Odmawia jednak ujawnienia, ile pieniędzy zniknęło i w jaki sposób dokonano kradzieży, tłumacząc to... ochroną danych osobowych.

W zawiadomieniu do prokuratury administracja wskazała jednak podejrzaną, kasjerkę przyjmującą wpłaty czynszowe. Prawdopodobnie potwierdzała ona dokonanie wpłat, ale należności nie księgowała w dokumentach kasowych. Z naszych ustaleń wynika, że skradziono wpłaty kilkudziesięciu osób. Z kasy zginęło co najmniej 8 tysięcy złotych.

Czytaj także

  Komentarze (23)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Rozczarowny (gość)

  Jedna z najgorszych Administracji,niemiła obsługa nic nie można załatwić,gubią papiery,sami nie znają do końca przepisów.Co chwile podwyżka komornego,ale jakiekolwiek renowacje to można zapomnieć.Grubiańskie obiboki którym się nic nie chce i robią łaskę że z kimś porozmawiają ,wysyłają pisemko które przychodzi po miesiącu ale sami wymagają papierów i całej reszty jak w zegareczku na pstryknięcie palcem.Jak się starszym paniom nie chce pracować to niech idą na emeryturę na ich miejsce są 1000!!! lepszych rzetelniejszych i uczynnych!

  Antoś (gość)

  W pełni zgadzam się z tymi komentarzami i przestrzegam aby wszyscy, którzy są lokatorami tej administracji pilnowali dokumentów oraz bieżących rozliczeń zwłasza za media gdyż może Was spotkać niemiła niespodzianka którą przerobiliśmy na własnym przykładzie.

  aa (gość)

  Jurek napisał:

  Chyba jeden z najgorzej funkcjonujących AN w Łodzi.Stan budynków którymi zarządza KATASTROFALNY.Jedna wielka niemoc w tej instytucji.....i dobre samopoczucie zarządzających tym AN-em


  Dla nich menele są pod ochroną, a budynki są po to aby zrobić z nich jeszcze większe rudery

  aa (gość)

  ektomorf napisał:

  a kto jeszcze płaci za rachunki w "okienku"? :) internet sie kłania!


  A ile znasz starszych osób korzystających z internetu?

  anioł (gość)

  kolego jeśli masz mieszkanie okło 40 m 2 to UWAGA
  czynszu płacisz tylko około 160 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  to jest czynsz, reszta to twoje koszty po prostu za wode, śmieci itp.
  tak więc w skali roku płacisz za mieszkanie około 1900 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  z tego do odjęcia jest wiele kosztów
  takie najwazniejsze to :
  1 fundusz remontowy
  2. fundusz eksploatacyjny
  i powiem ci szczerze że w skali roku często przekraczają te koszty 1900 zł które ty płacisz za czynsz !!!!!!!!!!!
  stąd budżet Gminy dopłaca do ciebie abyś sobie mieszkał w komunalnym , a oczywiście piszesz jeszcze do AN aby ci wszystko naprawili i wymienili bo takie twoje prawo
  dlatego AN powoli bankrutują
  pozdrawiam

  ls (gość)

  Kato napisał:

  NAJGORSZY AN W ŁODZI. Od 4 lat proszę o załatanie dziury w dachu... Nie dbają o nic. Stan budynku w którym od nich wynajmuję lokal jest katastrofalny.....

  Jak się rozsypie, to Tomaseski wymysli lofty jako mieszkania zastępcze.
  To przecież ten pacan przyklepywał i kierował wszystkimi nadużyciami i totalną niemocą swoich ANowskich kumpli

  ERG (gość)

  popieram Łodzianina...również mieszkam w bloku gdzie jest ok 65% mieszkań wykupionych a pozostałe to gminne.Czynsze (właściwie zaliczki za media i fundusz remontowy) ustalane przez współwłaścicieli czyli Walne Zgromadzenie Właścicieli jest zawsze niższy od tego co nalicza AN z Lubelskiej.Ponadto obserwuje na osiedlu pawilony handlowe zarządzane przez tą instytucję.OBRAZ NĘDZY I ROZPACZY!!!Brak jakichkolwiek remontów inwestycji....a termin bieżące utrzymanie obiektu....nie dotarł jeszcze do świadomości tych zarządzających-jest to termin całkowicie im obcy i przerastający możliwości ich pojęcia.I tak majątek miasta-gminy NISZCZEJE

  łodzianin (gość)

  To zabawne,co piszesz. Akurat mieszkam w mieszkaniu komunalnym, w bloku, którym zarządza wspólnota. Czyli mamy mieszkania własnościowe i komunalne. I jakoś mój czynsz jest zawsze wyższy (całkiem sporo) niż czynsz właścieli mieszkań. Aktualnie za około 40 metrów kwadratowych płacę sporo ponad 300 zł (mieszkam sam). Wykupić to mieszkanie mógłbym za niewiele ponad 10 tysięcy, więc nie jest to suma oszałamiająca i przekraczająca czyjekolwiek możliwości, ale ja mam pewne powody i plany, dla któych opłaca mi się obecny stan utrzymywać. Chociaż wielu ludzi dziwi się, że nie kupuję, bo to znacznie obniża koszty czynszu.

  anioł (gość)

  do każdego bez wyjątku mieszkańca lokalu komunalnego inni podatnicy tego Miasta dopłacają co miesiąc setki tysięcy złotych. setki tysięcy ludzi żyje na koszt miasta. wojewoda ustalił czynsz na wysokości około 12 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w komunalnym ludzie płaca średnio 3zł.:) ta kwota nie wystarczy na nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  pozdrawiam

  Kuba (gość)

  Powiedzcie wszyscy jeżdżący po AN-ach jakie płacicie czynsze od m2. Czy problemy nie wynikają z tego, że w miejskich czynszówkach są niskie czynsze? Nie wiem, ile płacicie, ale zasada jest taka - niski czynsz = niski standard. Do tego dochodzą lata totalnych zaniedbań w zakresie utrzymania, które - o kurka - wynikają z utrzymywania przez lata czynszów nie pozwalających na utrzymanie nieruchomości w należytym stanie.