Na urodzinach Manufaktury zagra Hey

(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Koncerty Hey i Perfect, multimedialny show DJ-a Adamusa, wesołe miasteczko, konkursy i obniżki - tak będzie świętować swoje siódme urodziny w najbliższą sobotę, 18 maja największe łódzkie centrum handlowe.

Otwarta 17 maja 2006 roku Manufaktura na stałe wryła się w krajobraz Łodzi stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta. W ciągu kolejnych lat otrzymała kilkanaście krajowych i międzynarodowych wyróżnień architektonicznych.

W sobotę, 18 maja obchody siedmiolecia Manufaktury rozpoczną się o godzinie 18:00 koncertem grupy Hey. Po zespole Kasi Nosowskiej na scenę wkroczy zespół Perfect. Nie zabraknie największych szlagierów grupy Grzegorza Markowskiego, takich jak: „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, czy „Chcemy być sobą”.

Gwoździem programu będzie muzyczno-świetlny show znanego z duetu WET Fingers DJ-a Adamusa. Multimedialny BooMBox przeniesie publiczność w klubowe klimaty muzyczne. Godzinny didżejski set, zilustrowany zostanie przez LEDowe wizualizacje, dokumentujące historię Manufaktury i ważniejsze wydarzenia minionych 7 lat.

Jak co roku z okazji urodzin Manufaktury na rynku stanie Wesołe Miasteczko, gdzie na odważnych dorosłych czekać będą loop i ławka, a na najmłodszych kolorowe, bezpieczne karuzele: biedroneczki i safari. Urodzinowe hostessy rozdadzą 2000 biletów na lunaparkowe atrakcje.

Zobacz materiały o wydarzeniach w Łodzi

NOC MUZEÓW W ŁODZIJUWENALIA ŁÓDZKIEŁÓDŹ CZTERECH KULTURTEST PRAWO JAZDY B

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!