(© Lucyna Nenow)

W trakcie długiego weekendu - w ramach poprawy bezpieczeństwa - na drogach woj. łódzkiego pojawi się więcej patroli policji. Akcja pod hasłem „Sierpniowy weekend 2017” ruszyła w piątek i potrwa do wtorku.

- W tym czasie policjanci będą kontrolować główne szlaki komunikacyjne regionu, trasy wylotowe z miast, jak również inne uczęszczane drogi. Podczas kontroli będą zwracali szczególną uwagę na prędkość pojazdów, trzeźwość kierujących oraz bezpieczeństwo pasażerów: zapinanie pasów i przewożenie dzieci w fotelikach. Sezon urlopowy sprzyja zabawie i rozluźnieniu, jednak nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla kierujących na „podwójnym gazie”, piratów drogowych i opiekunów lekceważących bezpieczeństwo najmłodszych - zapowiada nadkomisarz Adam Kolasa z zespołu prasowego KWP w Łodzi. I radzi, aby przed jazdą być trzeźwym, wypoczętym i sprawdzić stan techniczny samochodu.


ZOBACZ | Wydarzenia minionego tygodnia w Łódzkiem


Kryminalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!