W najbliższy weekend w Siedlcu już po raz szósty odbędzie się Święto Świni. W piątek od godz. 15 do 17 potrwają konkursy, gry i zabawy dla dzieci oraz koncert Majki Jeżowskiej. Sobotnie imprezy rozpoczną się o godz.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W najbliższy weekend w Siedlcu już po raz szósty odbędzie się Święto Świni. W piątek od godz. 15 do 17 potrwają konkursy, gry i zabawy dla dzieci oraz koncert Majki Jeżowskiej.

Sobotnie imprezy rozpoczną się o godz. 15. Konferansjerkę poprowadzi Andrzej Grabowski. Wystąpi kataryniarz Kaziu, a o godz. 15.20 – rozpoczną się konkurencje i prezentacje drużyn w grillowaniu. Gwiazdą wieczoru będzie Natalia Kukulska, której koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Niedzielne imprezy rozpoczną się o godz. 13 sympozjum naukowym, po którym ok. 14.30 wyruszy korowód na stadion. O godz. 15.50 przewidziano występ A. Grabowskiego, a zaraz po nim konkurs na „Pasibrzucha”. Po godz. 21 losowanie nagród w loterii fantowej, w której główną nagrodą jest samochód.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!