Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Siatkarki Budowlanych odpadły w play off. Trzecia porażka z Aluprofem

Marek Kondraciuk (opr.wm)
Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 1:3
Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 1:3 Paweł Łacheta
W środę wieczorem siatkarki Budowlanych Łódź przegrały w Atlas Arenie trzeci mecz play off z Aluprofem. W środę łodzianki wygrały pierwszego seta, ale w kolejnych trzech lepsze były siatkarki z Bielska – Białej. W tej sytuacji drużyna Budowlanych zagra o miejsca 5-8.

Trzy tysiące widzów na trybunach miały nadzieję na sukces łodzianek, ale wynik odzwierciedla rzeczywiste możliwości obu drużyn.

Żałować należy, że ćwierćfinał wypadł w okresie, kiedy łódzki zespół ma kłopoty. W środę zagrały rekonwalescentki Magdalena Piątek i w ostatnim secie Dominika Golec, którym należą się brawa za ambicję.

Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:20, 19:25, 18:25, 21:25)
Wynik rywalizacji 0-3 (poprzednie mecze 1:3 i 0:3), awans Aluprofu do półfinałów
Budowlani: Wójcik 4, Ściurka 8, Pycia 8, Piątek 13, Kruk 11, Sikorska 5, libero Durajczyk oraz Thompson, Ampudia 2, Golec 3. Trener: Maciej Kosmol.
Aluprof: Wołosz 3, Cella 3, Gabriela Wojtowicz 26, Horka 20, Sieczka 10, Bergrova 10, libero Sawicka oraz Czypiruk-Solarewicz 3, Pelc 1, Szymańska, Łyszkiewicz 4. Trener: Wiesław Popik.